www.cmentarz.blazowa.net

Strefa XII

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Jakubczyk Danuta  17.08.1927-10.10.2008

Jakubczyk Stanisław  10.06.1911-21.01.1976

2.

Tynek Krzysztof  15.09.1933-20.12.2018

3.

Pusty

4.

Kawa Stanisław zm.22.10.2020, lat 88

5.

Pusty

6.

Nawłoka Emil  9.02.1936-20.03.2003

7.

Panek Bronisława  18.03.1923-15.05.1996

Panek Emil  29.08.1923-30.04.2018

8.

Panek Stanisław  4.02.1956-11.11.1999

9.

Rabczak Stanisław  11.11.1947-30.10.1999

  1.  

Sieńko Stanisław  30.03.1930-8.10.1999

Sieńko Stefania  30.09.1933-25.07.2017

11.

Jakubczyk Roman  21.04.1933-28.08.1999

12.

Kawa Władysław  12.09.1934-14.08.1999

13.

Róg Dawid  7.04.1992-28.07.1999

14.

Wielgos Władysław  3.09.1909-9.04.1999

Wielgos Julia  10.12.1914-28.10.2004

15.

Ząbek Andrzej  17.08.1945-7.12.1998

16.

Ślepecki Jan  15.09.1947-16.10.1998

17.

Hanusz Karolina zm.1880, lat 22

18.

Czekalski Tomasz  17.12.1980-1.06.1999

19.

Krztoń Jozef zm.11.05.1999, lat 76

20.

Obrocka Katarzyna  13.03.1908-6.05.1999

21.

Rabczak Franciszek  28.01.1914-6.04.1999

Rabczak Bronisława  29.11.1921-3.09.2008

22.

Sitek Kazimierz  1.03.1951-15.03.1999

23.

Barłóg Piotr  1.07.1915-21.02.1999

24.

Dopart Teofil  23.04.1910-9.02.1999

Dopart Genowefa  16.01.1935-10.10.2001

25.

NN

26.

Rybka Antonina  4.04.1925-28.12.1998

27.

Wybraniec Tadeusz  20.09.1916-14.12.1998

Wybraniec  Cecylia  14.06.1923-7.03.2002

28.

Sowa Anna zm.28.09.2020

29.

Przybyło Julian  12.01.1931-12.10.1998

  1. 2 rząd

Bukała Paulina  3.12.1913-15.11.1977

31.

Groszek Anna  20.07.1926-28.09.1996

Groszek Ludwik  27.01.1923-14.11.1997

32.

Majcher Władysława  18.05.1959-23.10.2010

33.

Trembicki Jan zm.1876

34.

Kustra Maria  2.01.1933-13.10.1997

Kustra Stanisław  26.07.1929-12.10.2010

35.

Sobczyk Krystyna zm.2006

36.

Pecka Zofia  18.05.1912-16.09.1998

37.

Kruczek Józef  27.08.1925-4.09.1998

Kruczek Teresa  20.04.1928-11.07.2018

38.

Sieńko Salomea  1.10.1925-5.05.2008

Sieńko Michał  28.08.1925-26.08.1998

39.

Sobczyk Genowefa  6.01.1930-18.02.2005

Sobczyk Władysław  14.02.1925-13.05.2008

40.

Świst Władysława  1926-1998

Świst Alfred  1923-2000

41.

Rybka Kazimierz  5.11.1968-21.05.1998

42.

Tynek Anna 19.08.1898-6.05.1998

43.

Sobczyk Joanna  17.06.1925-16.04.1998

Sobczyk Adolf  25.07.1930-21.05.2008

44.

Pusty

45

Pępek Stanisław  6.11.1909-21.02.1998

46.

Ząbek Józef  17.07.1930-18.02.1998

47.

Cyran Bronisława  23.12.1924-13.02.1998

Cyran Józef  18.02.1922-21.07.1999

48.

Magda Zygmunt  20.09.1949-24.01.1998

49.

Czapla Teofila  20.01.1925-29.10.1997

Czapla Stanisław  10.11.1914-29.12.1999

50.

Sieńko Marcin  11.11.1923-14.10.1997

51.

Drewniak Andrzej zm.23.12.2018, lat 60

Drewniak Stefania zm.19.03.1999

Drewniak Stanisław zm.18.07.1997

52.

Bocek Elżbieta  31.08.1952-8.07.1997

53.

Nalepa Józef  4.07.1949-6.06.1997

54.

Rybka Józef  13.01.1923-1.06.1997

Rybka Zofia  16.07.1929-2.06.2018

55.

Sajdyk Piotr  15.05.1926-18.03.1997

56.

Wielgos Eugeniusz  26.01.1937-17.03.1997

Nalepa Zofia  27.10.1907-16.07.2004

57.

Kwaśny Ryszard  18.07.1960-25.02.2002

Kwaśny Zofia  29.03.1958-22.02.1997

58.

Czapla Władysław  29.05.1908-13.01.1997

Czapla Honorata  24.01.1911-21.07.2005

  1. trzeci rząd

Chyłek Kazimierz  28.02.1902-2.10.1978

Chyłek Domicela 5.03.1892-25.06.1984

60.

Drewniak Zofia  18.01.1908-19.06.2000

Drewniak Józef  15.03.1911-6.09.2004

61.

Kocaj Eugeniusz  20.05.1937-15.06.2019

62.

Pleśniak Marian  20.08.1944-29.08.1996

Pleśniak Zofia  22.12.1949-29.06.2018

63.

Zarębska Bronisława  1.06.1904-17.01.1991

64.

Mnich Andrzej  19.11.1940-19.12.1997

65.

Słaby Lesław  1950-1999

Słaby Leon  11.11.1906-6.01.1997

Słaby Bronisława  15.05.1924-20.07.2019

66.

Mnich Danuta  4.07.1960-17.12.1996

67.

Bednarz Konstanty  2.06.1920-7.12.1996

Bednarz Maria  19.03.1928-19.06.2013

68.

Rybka Józefa  5.02.1927-12.12.1996

69.

Kruczek Tadeusz zm.3.11.1996, lat 55

70.

Kulasa Emil  5.07.1949-11.10.1996

Kulasa Teofila  18.07.1954-20.04.2017

71.

Rząsa Ludwik  14.08.1904-30.08.1996

72.

Pleśniak Kazimierz  3.10.1910-15.09.1996

Pleśniak Aniela  22.05.1919-28.08.2014

73.

Sobczyk Dominik  5.04.1925-29.06.1996

74.

Sobota Maria  29.04.1900-13.05.1996

75.

Pociask Leon  20.08.1920-11.04.1996

Pociask Wanda  17.02.1925-29.12.1998

76.

Ślęczka Krystyna zm.1996

Ślęczka Zygmunt zm.2012

77.

Cwynar Emil  28.11.1921-13.03.1996

78.

Piątek Stanisława  29.04.1909-25.02.1996

Piątek Julian  27.05.1917-15.02.2000

79.

Szczygieł Władysław  4.11.1915-15.01.1996

Szczygieł Józefa  16.07.1920-4.11.1998

80.

Sobczyk Antonina  19.07.1927-9.01.1996

Sobczyk Mieczysław  10.07.1919-23.10.2002

81.

Makara Dominik  7.08.1926-6.01.1996

82.

Tynek Helena  14.05.1922-22.07.2011

Tynek Józef  1.01.1914-4.01.1996

Czarnik Tadeusz  25.01.1923-18.08.1948

83.

Synoś Stanisław  8.08.1923-20.12.1995

Synoś Adela  27.01.1929-31.05.2009

84.

Bartoń Stanisław  1939-1995

85.

Hałoń Katarzyna  8.07.1907-13.11.1995

86.

Wilk Stefania  25.01.1913-25.10.1995

Wilk Roman  25.01.1913-19.01.1997

Wilk Józef  7.12.1954-14.10.2015

87.

Kołodziej Kazimierz  31.10.1934-1.0.1995

88.

Stokowa Teofila  20.05.1931-14.08.1995

89.

Czarnik Tadeusz Stanisław  15.07.1945-9.07.1995

90.

Początek Stanisław  1.05.1899-12.12.1980

Początek Józefa  25.07.1899-14.08.1986

Krztoń Władysław  12.02.1931-17.09.2001

Krztoń Władysława  24.09.1934-11.05.2017

Piejko Malwina  13.01.1990-14.01.1990

91.

Kowalski Jerzy  1.01.1937-27.10.2005

92.

Brzęk Stanisław  26.10.1965-4.11.1998

Brzęk Tadeusz  18.10.1926-24.07.2019

93.

Przybyło Stanisław  5.08.1936-8.08.1995

94.

Szczygieł Sylwester  5.04.1919-4.08.1995

95.

Bartoń Jan  23.06.1924-2.08.1995

96.

Chuchla Wojciech  1879-1955

Chuchla Bronisława  1890-1965

Chuchla Jan  1912-1995

Chuchla Anastazja zm.1922

97.

Jakubczyk Teresa  21.07.1955-4.06.1995

98.

Kwaśny Stanisław  19.09.1937-19.05.1995

99.

Kustra Anna zm.18.05.1995, lat 80

Kustra Stanisław  10.10.1921-11.05.2004

100.

Paściak Stefania  16.02.1919-14.05.1995

101.

Bator Emilia  25.04.1912-13.05.1995

102.

Sobczyk Józef zm.1995

103.

Kolarski Stanisław  28.01.1915-17.03.1995

104.

Kulasa Piotr  10.01.1923-1.02.1995

Kulasa Wanda  23.07.1930-20.10.2004

105.

Menduś Czesława zm.24.02.2018

Menduś Aleksander  13.07.1935-28.01.1995

106.

Bober Józefa  1900-1995

Bober Walenty  1895-1938

107.

Synoś Genowefa  21.06.1929-14.07.2007

Synoś Stefan  6.12.1925-16.10.1994

108.

Jarosz Alfred  22.06.1921-24.10.1994

109.

Kruczek Maria  30.03.1910-20.10.1994

110.

Frag Antoni  15.04.1915-16.09.1994

Frag Władysław  2.05.1949-3.10.2005

111.

Baran Maria  8.08.1923-8.08.1994

Baran 15.10.1930-24.12.2000

112.

Kołodziej Maria zm.1994, lat 89

Kołodziej Stanisław zm.1995, lat 85

113.

Mikrut Katarzyna  11.04.1901-28.07.1994

114.

Wania Kazimierz  31.10.1906-6.07.1994

115.

Chochrek Stefania  28.12.1913-28.06.1994

Chochrek Zbigniew  15.07.1953-6.05.2011

116.

Sobczyk Stanisław  20.11.1920-28.06.1994

117.

Bator Jan  16.01.1963-26.05.1994

Bator Jejer Zofia  12.01.1955-25.04.2009

118.

Litra Stanisław  9.11.1947-23.05.1994

119.

Barłóg Zbigniew  18.04.1951-12.04.1994

120.

Sobkowicz Jan 23.10.1914-1.04.1989

Sobkowicz Antonina  30.08.1899-17.05.1989

Wójtowicz Bronisława  4.10.1908-2.08.1996

121.

NN

122.

Kruczek Konstanty  26.11.1913-9.04.1994

Kruczek Bronisława  26.08.1924-29.09.2016

123.

Kruczek Antoni  6.01.1912-25.03.1994

Kruczek Maria  27.02.1912-3.04.1994

124.

Nalepa Kazimierz  19.03.1922-3.03.1994

125.

Kuc Stanisława  7.05.1913-14.02.1994

126.

Cebula Leon  4.12.1911-8.02.1994

127.

Maciołek Maria  15.03.1909-5.01.1994

128.

Czarnik Stanisław  21.04.1932-27.12.1993

Czarnik Janina  17.07.1938-24.01.2015

129.

Chuchla Julian  14.02.1910-17.12.1993

Chuchla Maria  27.06.1917-1.02.1996

130.

NN

131.

Czarnik Adolf  7.08.1926-26.11.1993

Czarnik Teresa  3.06.1936-22.12.2019

132.

Południak Julian zm.27.09.1993, lat 91

Południak Zofia zm.13.03.1999, lat 78

133.

Barłóg Katarzyna  3.11.1914-11.09.1993

Barłóg Stefania  12.04.1948-24.01.2002

134.

Sobczyk Tadeusz  15.04.1924-24.08.1994

Sobczyk Cecylia  16.03.1934-23.06.2003

135.

Szczygieł Dominik  21.04.1925-23.08.1993

Szczygieł Maria 21.07.1934-1.08.2021

136.

Chochrek Jan  1.06.1959-6.04.1983

Chochrek Eugeniusz  9.05.1934-9.08.1993

Chochrek Krystyna  22.04.1939-30.01.2017

137.

Sobczyk Leon  22.08.1911-22.07.1993

Sobczyk Cecylia  14.06.1922-10.06.2014

138.

Mucha Gertruda  25.06.1900-12.07.1993

139.

Gliwa Wiktoria  19.11.1914-26.06.1993

140.

Synoś Helena  19.12.1925-21.03.1993

Synoś Tadeusz  18.05.1922-23.07.2004

141.

Woźniak Zofia zm.1993, lat 92

142.

Sobczyk Leon  28.03.1922-2.02.1993

Sobczyk Maria  9.05.1922-4.04.2013

143.

Ślęczka Jan  6.11.1914-29.01.1993

144.

Piech Józef lat 86

145.

Kwaśny Karolina  11.08.1910-16.12.1992

Kwaśny Leon  20.03.1914-12.05.1997

146.

Ossoliński Emil  20.03.1925-8.12.1992

Ossolińska Józefa  6.03.1929-26.05.2004

147.

Pleśniak Danuta  4.04.1928-11.06.2014

Pleśniak Stanisław  19.01.1922-2.11.1992

148.

Kustra Józef  7.02.1907-10.10.1992

149.

Kocój Leonia  6.08.1914-25.09.1992

Kocój Stanisław  21.11.1911-9.02.2010

150.

Pałac Józefa  18.07.1902-7.09.1992

151.

Sowa Zofia  1909-1992

Kruczek Franciszek  1905-2000

Sowa Franciszek zm.26.09.1980

152.

Bednarz Julian  16.11.1925-6.06.2001

153.

Kozdraś Marian  27.06.1934-5.09.2001

154.

Roszkowski Mieczysław  30.08.1923-14.03.2002

155.

Jamrozik Wanda  7.03.1940-30.07.1992

Jamrozik Mieczysław  29.07.1933-20.04.2013

156.

Makara Kazimiera  10.04.1943-28.07.1992

157.

Kocój Helena  17.09.1947-21.07.1992

158.

Bartoń Ryszard  14.04.1949-8.07.1992

159.

 Woźniak Józef  1.11.1913-8.08.1993

Woźniak Zofia  7.02.1924-22.06.1992

160.

Chuchla Tadeusz  25.12.1934-23.06.1992

  1.  

Ślęczka Jan zm.1992, lat 80

162.

Jamróz Paulina  1913-2006

Jamróz Kazimierz  13.08.1913-28.04.1992

163.

Szczygieł Maria Bronisława  17.02.1921-17.04.1992

Szczygieł Jan  1.08.1913-7.04.1996

164.

Nalepa Władysław  1.04.1939-11.04.1992

165.

Bukała Joanna  22.08.1922-31.03.1992

Bukała Józef  9.09.1915-9.08.2003

Bukała Krzysztof  20.02.1946-13.06.1949

166.

Piech Katarzyna  1895-1992

167.

Kustra Izabela zm.6.02.1992

168.

Chuchla Józef  1.11.1945-12.01.1992

169.

Kmiotek Paweł zm.11.03.1935, lat 44

Wilk Stanisław  2.01.1923-28.06.2007

Wilk Cecylia  15.07.1924-4.01.1992

170.

Chuchla Bronisława  11.02.1920-8.12.1991

Jamroży Grażyna  22.11.1958-17.03.2006

171.

Kocój Paweł  25.01.1921-23.10.1991

Kocój Stefania 12.02.1935-4.12.2021

172.

Cwynar Bronisława  1914-1991

173.

Kluska Honorata  27.07.1918-29.11.1992

Kluska Leon  31.07.1920-7.07.2010

174.

Kruczek Wiktoria  1903-1993

175.

Wilk Marian  7.04.1957-25.06.2001

Kmiotek Józefa  15.07.1893-1.06.1971

176.

Wyskiel Konstanty  12.03.1909-21.08.1991

Wyskiel Aniela  2.08.1921-26.06.2011

177.

Kania Zofia lat 80

178.

Groszek Władysław  17.10.1949-3.04.1991

179.

Piszcz Adam  13.04.1942-23.02.1991

180.

Bartoń Stanisława  1908-1991

Bartoń Leon  1903-1993

Bartoń Maria  1910-1977

181.

Kulasa Marianna  30.05.1920-20.01.1991

Kulasa Gabriel  11.02.1921-23.11.1996

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.