www.cmentarz.blazowa.net

Strefa XIV

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Stec Wiktoria zm.11.02.1965

2.

Synoś Antonina zm.10.01.1965

Synoś Kazimierz

3.

Szczepan Kazimierz  1886-1965

Szczepan Wiktoria  1896-1975

4.

Rybka Józefa zm.29.01.1965

Dudek Maria  23.01.1921-22.06.2007

5.

Czapla Zofia zm.12.04.1969

Czapla Franciszek zm.22.01.1965

6.

Bieniek Maria zm. 19.01.1966

7.

Rząsa Antonina zm.26.03.1973

8.

NN

9.

Kruczek Michał zm.5.01.1965

Kruczek Julia zm.28.11.1967

10.

NN

11.

NN

12.

Kustra Julian  28.05.1922-28.11.1964

Kustra Szczygieł Eleonora  6.01.1926-9.04.1999

13.

Kołodziej Ludwika  1880-1964

14.

Pleśniak Maria zm.20.10.1964

15.

Kozdraś Jan zm.14.09.1964

16.

Piszcz Maria zm.19.08.1964, lat 27

17.

NN

18.

Graboś Magdalena  20.07.1887-21.07.1964

Graboś Franciszek  1.12.1893-24.11.1977

19.

Początek Józefa  1.04.1917-2.07.1964

20.

Jakubczyk Maria zm.12.06.1964

21.

Robak Konstanty  23.10.1896-10.06.1965

Robak Maria  10.08.1912-22.06.1992

Robak Maria  14.07.1938-24.03.1939

Robak Bolesław  11.07.1947-25.02.2020

22.

Gruba Aniela zm.29.12.1965

23.

Sieńko Ludwika zm.7.08.1969

Sieńko Leon zm.25.05.1964

24.

Bąk Wojciech zm.17.05.1964

25.

Kuc Izydor zm.15.05.1964, lat 78

26.

Osolińska Anna

27.

Groszek Walerian lat 69

28.

Odój Antonina zm.28.04.1964

Wybraniec Piotr  12.04.1981-24.04.1981

29.

Kustra Antonina zm.26.04.1964

30.

NN

31.

Mnich Mikołaj  1885-1964

32.

Południak Ludwika  1872-1963

33.

Szala Józefa Zofia zm.7.08.1921, lat 74

34.

Pusty

35.

Sapa Anna zm.3.01.1964

36.

Bator Aniela zm.3.01.1964, lat 69

37.

Jamioł Piotr

Jamioł Julia

38.

Wybraniec Zofia zm.11.12.1963

39.

Kustra Antoni  8.06.1885-24.11.1963

Kustra Germana  1895-8.09.1974

40.

Mnich Konstanty  1909-1963

Mnich Antonina  1923-2006

41.

Przybyło Franciszek zm.8.11.1963

42.

Kruczek Alicja zm.2.11.1963

43.

Dziepak Aniela zm.24.10.1963

44.

Jakubczyk Karolina  27.01.1900-12.10.1963

Jakubczyk Andrzej  22.11.1895-5.09.1980

45.

Osip Maria zm.7.08.1965, lat 87

Osip Andrzej zm.17.11.1963, lat 85

46.

Bęben Julia zm.29.08.1963

47.

Siwy Władysław  1914-15.08.1963

Siwy Józefa  1922-8.02.2007

48.

Synoś Jan zm.7.08.1963

49.

Dziepak Franciszek zm.5.08.1963

50.

NN

51.

Sajdyk Marcin zm.30.07.1963

52.

Litra Stanisław

53.

Pusty

54.

Kustra Antonina  7.01.1922-4.05.1963

55.

Rybka Adela  11.02.1923-8.09.2014

Rybka Władysław  26.10.1881-3.05.1963

56.

Brzęk Stanisław  1911-1962

Brzęk Maria  18.08.1906-16.08.1993

57.

Chochrek Jadwiga zm.4.03.1977, lat 73

Chochrek Stanisław zm.5.04.1963, lat 59

58.

Groszek Maria zm.1.04.1963, lat 91

59.

Czuba Maria  24.05.2003-24.05.2003

60.

Sroka Konrad  16.03.1998-28.04.1998

61.

Pleśniak Antoni  5.08.1997-6.08.1997

62.

Osip Marek  27.04.1990-30.04.1990

63.

Kustra Edyta 20.01.1990-28.01.1990

64.

Bednarz Katarzyna  31.08.1987-23.09.1987

  1.  

NN

66.

Nawój Marcin  15.02.1987-17.02.1987

67.

Wyskiel Damian  1.10.1986-1.10.1986

68.

Matejko Jan zm.11.12.1985

69.

Domoń Szymon  12.08.2011-2011

70.

NN

71

Gibała Piotr  26.04.1994-1.07.1994

72.

Bartoń Karol  10.09.1992-10.09.1992

73.

Bartoń Monika  2.10.1990-1.12.1990

74.

Sobczyk Paweł zm.24.09.1990

75.

Klaczak Katarzyna  5.03.1977-4.10.1977

76.

NN

77.

Kuś Bogdan zm.23.02.1977, lat 7

78.

Sobota Tomasz  29.07.1972-23.11.1976

79.

Groszek Teresa lat 2

80.

Pociask Mariusz

Pociask Magdalena

81.

Kwaśny Małgorzata zm.23.10.1972, lat 2

82.

NN

83.

Pleśniak Tomasz  17.02.1982-17.02.1982

84.

Jamioł Rafał  1972-1972

  1.  

Sroka Marek  23.03.1966-12.12.1972

86.

NN

  1.  

Piorun Janusz  18.12.1970-19.12.1970

88.

Warchoł Janina  21.07.1969-1.02.1970

89.

Kurosz Józef zm.13.09.1969

90.

Pociask Jan

Biały Wiktor

91.

Hałoń Janusz zm.28.07.1968

92.

NN

93.

Mucha Bogusław

94.

NN

  1.  

Rybka Julia zm.1.04.1963

96.

Sajdyk Jan zm.27.03.1963

97.

Pępek Konstancja zm.23.03.1963

98.

Czarnik Józef zm.23.03.1963

99.

Bator Antonina zm.19.03.1963

100.

Ząbek Helena zm.9.02.1963

  1.  

NN

102.

Hałoń Germana zm.5.02.1963

103.

Pyra Rozalia zm.1.02.1963, lat 78

104.

Szala Agata zm.2.02.1963

105.

NN

106.

Brzęk Helena zm.1882-1963

107.

Woźniak Franciszek zm.16.01.1963

108.

Mnich Jakub zm.23.01.1963

109.

Rybka Paweł zm.7.01.1963

110.

NN

111.

Chochrek Katarzyna lat 80

Chochrek Władysław lat 75

112.

Kocój Michał  29.09.1898-24.12.1962

Chochrek Paulina  3.01.1906-5.02.1997

Chochrek Maria  6.11.1938-15.01.2012

113.

NN

114.

NN

115.

NN

116.

Barłóg Aniela  10.05.1883-28.10.1962

117.

Pecka Paweł zm.28.10.1962

118.

Bialic Stefania zm.1962

119.

Sobczyk Józef  13.03.1910-28.09.1962

120.

Tynek Wincenty zm.24.09.1962

121.

Sajdyk Józefa zm.1962, lat 37

Sajdyk Bronisław zm.1994, lat 60

122.

Koncewicz Maria zm.1957, lat 94

123.

NN    

124.

Kiferling Roman  2.04.1934-20.03.1957

125.

Słaby Piotr  3.02.1905-28.03.1958

126.

NN

127.

Pecka Janina  30.07.1966-5.08.1966

128.

NN

129.

NN

130.

Bazan Stanisław

131.

NN

132.

Kata Maria  17.06.1976-17.06.1976

133.

Drewniak Zbigniew  19.01.1960-21.08.1963

134.

NN

135.

Piech Janusz  1.08.1962-27.09.1962

136.

Dudka Marian  15.09.1961-13.04.1962

137.

Mucha Teresa  5.08.1959-5.03.1961

Mucha Tadeusz  5.08.1959-29.11.2006

138.

NN

139.

Sobczyk Janina

140.

Mateck Marian Stanisław  1.05.1959-25.05.1959

141.

NN

142.

Mikrut Wiesław  1.12.1958-10.03.1959

143.

Dziepak Józefa

Dziepak Antonina

144.

Bęben Helena

145.

NN

  1.  

Wielgos Paweł zm.10.11.1952

147.

NN

148.

Samek Katarzyna zm.28.10.1957

149.

Bukała Leonia

Dymek Zofia  13.04.1918-23.09.1997

150.

Ząbek Marian zm.20.10.1957

151.

Dziepak Julia zm.1958, lat 69

Dziepak Franciszek zm.1960, lat 88

152.

Chuchla Cyryl lat 60

153.

Groszek Józefa zm.1957

154.

Jamioł Katarzyna zm.1.08.1957

155.

Chuchla Julia  8.05.1909-21.04.1957

156.

Graboś Leon zm.1957

157.

Pleśniak Germana  25.12.1895-18.03.1986

158.

Pleśniak Franciszek zm.30.03.1956, lat 73

159.

Samek Antoni zm.27.03.1957

160.

Cebula Ludwika zm.19.03.1957

161.

Legęć Maria  30.06.1902-8.03.1957

162.

Pleśniak Jacek zm.7.10.1957

163.

Maciołek Maria

164.

Chuchla Józef zm.15.01.1957, lat 77

Chuchla Bronisław zm.23.01.1969, lat 45

165.

NN

166.

NN.

167.

Słaby Tomasz  18.12.1888-8.11.1956

Słaby Genowefa  2.01.1892-24.01.1973

168.

Chochrek Marianna  25.08.1892-20.10.1956

169.

Kurasz Wojciech lat 53

Kurasz Marian lat 13

170.

NN

171.

Czarnik Jan  16.08.1912-4.04.1982

172.

Szczygieł Wojciech

173.

Kocój Władysław zm.8.07.1956, lat 64

Kocój Anna zm.3.12.1986, lat 85

174.

Jakubczyk Marianna

175.

NN

176.

Rybka Wiktor  17.08.1890-27.05.1956

177.

Wybraniec Andrzej zm.11.08.1979, lat 10

178.

Kmiotek Waleria zm.19.03.1966, lat 78

179.

NN

180.

Maciołek Jan  24.04.1886-26.02.1956

Maciołek Honorata  29.10.1894-21.02.1986

Maciołek Helena  12.06.1930-18.05.1941

Maciołek Kazimierz zm.1940, lat 26

181.

Bator Katarzyna  29.08.1879-21.07.1957

182.

Rybka Ludwik 10.08.1885-18.07.1957

Rybka Kazimierz  2.12.1920-22.10.2002

183.

Pecka Leon  1903-1957

Ziemba Weronika  26.02.1936-3.10.2007

184.

Kustra Władysław

185.

Szczygieł Józef zm.6.05.1957, lat 57

Szczygieł Katarzyna zm.22.05.1987, lat 84

186.

Sajdyk Kazimierz zm.1.01.1956, lat 67

187.

Sroka Jan zm.1955

Sroka Wiktoria zm.1976

188.

Kruczek Maria lat 72

Kruczek Leonard lat 59

189.

Paściak Zofia  1895-1926

Paściak Leon  1884-1955

190.

Rybka Katarzyna zm.1959

Rybka Maria zm.1992

191.

Czarnik Feliks  18.02.1894-7.10.1955

Czarnik Maria  21.04.1900-1.04.1994

192.

Sobczyk Salomea zm.1955

193.

Hus Walenty zm.4.08.1955

194.

Czarnik Antonina zm.25.07.1957

195.

Bialic Paweł lat 65

196.

Jamróz Tekla zm.1955 

  1.  

NN

198.

Sobczyk Jan zm.15.04.1953, lat 81

Wilk Jan zm.24.02.2002, lat 55

199.

Nawłoka Józefa zm.10.04.1955, lat 86

200.

Groszek Agata

201.

Jakubczyk Maria zm.1955, lat 72

Jakubczyk Apolinary zm.1942, lat 68

202.

Groszek Dominik  5.08.1882-24.03.1955

203.

Bator Franciszek  7.03.1876-15.03.1955

204.

Groszek Regina zm.19.03.1957, lat 78

205.

Rybka Józefa zm.1955

206.

Kruła Stanisław zm.8.02.1955, lat 18

Kruła Aniela  15.05.1909-29.08.1993

207.

Sapa Emil  27.04.1927-1.02.1955

208.

NN

209.

NN

  1.  

Onyszko Julian  25.02.1895-2.03.1954    

211.

Szczygieł Anna zm.1954

212.

Sobczyk Stanisław zm.21.03.1953

213.

Synoś Wiktoria zm.17.10.1960

Synoś Stanisław zm.24.02.1953

214.

Pleśniak Aniela  29.07.1880-23.01.1954

215.

Wania Paweł zm.1954

216.

Rabczak Tomasz zm.2.11.1954, lat 86

Rabczak Wiktoria zm.20.06.1961, lat 80

Barłóg Józefa zm.6.07.1990, lat 69

217.

NN

218.

Rybka Anna zm.8.02.1954, lat 54

219.

Sobczyk Franciszek zm.1954

Sobczyk Agata zm.1956

220.

Brzęk Kazimierz lat 55

221.

Groszek Kazimierz zm.1954

222.

Żaczek Ludwika  19.10.1869-21.12.1953

223.

Szczygieł Ludwika  1852-17.05.1867

224.

Kulasa Józef zm.19.12.1953

225.

Ślęczka Maria  22.07.1914-16.12.1953

226.

Mnich Julia zm.1956, lat 77

Mnich Michał zm.1956, lat 83

227.

Kmiotek Wojciech  16.04.1882-11.11.1953

Kmiotek Maria  4.02.1885-4.05.1959

228.

Jakubczyk Józef zm.1953, lat 73

229.

Sobczyk Jan zm.1953

230.

Piszcz Józefa  1866-1953

231.

NN

232.

 Rybka Antonina zm.18.09.1953, lat 73

233.

Patrońska Katarzyna zm.1954, lat 87

234.

Kwaśny Mikołaj

235.

Maciołek Walenty

236.

NN

237.

Czarnik Józefa  2.03.1891-22.04.1954

238.

Sieńko Stanisław  27.10.1954-6.01.1955

239.

Żołądek Józefa zm.8.06.1953, lat 65

240.

Sajdyk Ludwik zm.1953, lat 29

241.

NN

242.

Kołodziej Karolina zm.20.02.1984, lat 88

243.

Kołodziej Stanisław zm.1953

Płaza Adam zm.1983

244.

Kulasa Bronisława  10.04.1901-18.04.1953

Kulasa Władysław  18.09.1933-28.01.2006

245.

Sobczyk Anna lat 88

Sobczyk Jan lat 82

246.

Sobczyk Stefania  18.04.1907-20.12.1995

Sobczyk Roman  4.01.1905-11.07.2002

247.

NN

248.

NN

249.

Sobczyk Paulina  15.01.1905-18.03.1987

Sobczyk Julian  10.01.1895-30.01.1955

250.

Chyłek Anna  15.07.1907-1.04.1953

251.

Sobczyk Grzegorz zm.1957, lat 80

252.

Pociask Germana  5.06.1894-30.03.1953

253.

Wilk Andrzej  1870-1954

254.

Barłóg Jan zm.10.03.1953

255.

Hus Jakub zm.28.02.1953, lat 41

256.

Bober Marcin  1894-1953

Bober Aniela  1900-1997

257.

NN

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.