www.cmentarz.blazowa.net

Strefa XIII

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Kustra Germana  20.08.1920-24.08.2001

2.

Jamróz Michał zm.23.06.1962, lat 80

Jamróz Józef  16.03.1922-2.10.2008

3.

Szubert Maria  1910-1962

4.

NN

5.

Sobkowicz Maria zm.31.05.1961

6.

Słaby Leon lat 78

7.

Płodzień Agnieszka  14.01.1938-9.09.2015

Żółtowska Władysława zm.28.04.1962

8.

Kozdraś Florian  3.01.1925-28.04.1962

Cwynar Bronisława  5.12.1927-15.11.1981

Kratochvilova Stanisława  26.08.1951-3.10.2010

Cwynar Stanisław  7.10.1934-18.11.2015

9.

Sobczyk Wojciech zm.2.11.1942

Sobczyk Anna  21.03.1877-15.04.1962

10.

Cag Władysław  1870-1961

11.

Groszek Zofia  24.03.1898-28.10.1976

Groszek Jan zm.21.03.1962

12.

Piszcz Zofia zm.26.11.1962, lat 71

Piszcz Feliks  9.02.1881-17.06.1967

13.

NN

14.

Chyłek Ferdynand  19.06.1911-16.02.1962

Chyłek Aniela  8.08.1915-25.05.1978

15.

Bartoń Maria zm.7.02.1962, lat 13

Bartoń Kazimierz zm.30.11.1972, lat 19

16.

NN

17.

Pociask Jan  7.07.1883-12.02.1972

Pociask Maria  21.06.1889-2.02.1962

Pociask Tadeusz  17.12.1923-24.07.2004

18.

Jamioł Maria zm.1972

19.

Wyskiel Anna zm.16.01.1962

20.

Sobczyk Leon  1890-17.11.1961

21.

Kocoj Maria  1898-26.02.1964

Kocoj Jan  1892-13.10.1961

22.

Piotrowski Jan zm.1.10.1961, lat 60

Piotrowska Bronisława zm.16.06.1999, lat 90

23.

Bartoń Paweł zm.29.09.1961

24.

Kołodziej Krystyna zm.7.09.1961

25.

Długosz Władysław zm.3.09.1961, lat 25

26.

Bator Andrzej zm.1961, lat 74

27.

Piszcz Katarzyna zm.3.07.1961

28.

Pępek Adam  7.08.1941-10.06.1961

29.

Hamerla Julian  19.09.1916-9.06.1961

Hamerla Józefa  10.11.1927-25.10.1995

30.

Kustra Maria zm.30.05.1961

31.

Rybka Aniela  24.05.1906-2.12.1991

Rybka Władysław  2.01.1896-30.04.1961

32.

Kołodziej Józef  1923-1982

Kołodziej Józefa  1912-2005

33.

Kołodziej Jan  1878-1962

34.

NN

35.

Kociuba Katarzyna zm.5.02.1961

  1.  

Przybyło Józefa  7.06.1894-20.06.1995

Przybyło Jakub 18.06.1884-31.01.1961

37.

Stec Monika

38.

Rybka Wojciech  1880-1965

39.

Pociask Helena  1952-28.12.1960

40.

Bąk Tekla zm.15.11.1960

41.

Kustra Eugeniusz  1937-1960

Kustra Augustyn  1939-2005

42.

Olesiak Józef zm.25.10.1961

43.

Bieńko Józef zm.15.09.1960

44.

Jamroz

Jamroz Antonina  24.06.1924-

45.

Sobczyk Konstanty zm.16.08.1960

Sobczyk Mari zm.30.04.1965

46.

Piszcz Honorata

47.

Gurgacz Józef  9.12.1908-21.06.1960

48.

NN

49.

Pleśniak Maria zm.11.06.1960

50.

Kruczek Roman zm.1960

51.

Bator Eligiusz zm.8.05.1960

52.

Sobczyk Stefania zm.22.04.1960

53.

NN

54.

 Barłóg Maria zm.5.04.1960

55.

Rybka Jan zm.1.04.1960

Rybka Aniela zm.10.06.1965

56.

Brzęk Aniela zm.30.03.1960

57.

Hadiak Aleksander  1905-1960

58.

Woźniak Helena zm.19.03.1960

59.

Czarnik Leon  1900-1960

60.

Pleśniak Konstanty  16.06.1897-6.03.1960

Pleśniak Antonina  19.05.1912-21.10.1988

61.

Sowa Julia  29.01.1891-16.03.1960

62.

NN

63.

Jakubczyk Błażej  31.08.1872-4.02.1960

64.

Przybyło Bronisława zm.21.01.1960

65.

Bieszczad Marcel  8.12.1903-18.01.1960

Bieszczad Ludwika  11.12.1895-25.12.1981

66.

Gurgacz Karolina  21.01.1906-15.01.1960

67.

Sobczyk Anna zm.16.01.1960

68.

Jamioł Bronisława  4.01.1911-15.12.1959

69.

NN

70.

NN

71

Paściak Jan  6.02.1912-24.11.1959

  1.  

NN

73.

Kurosz Karol  23.03.1883-16.11.1959

Kurosz Katarzyna  7.07.1900-17.11.1981

74.

Zrały Kazimierz zm.24.09.1959

75.

Gałek Anna  10.04.1900-15.09.1959

76.

Sajdyk Maria zm.18.08.1959

77.

NN

78.

Banat Katarzyna zm.1959

79.

Kulasa Józefa 7.07.1959

80.

Bober Ludwik zm.1959, lat 30

81.

Cag Józef  1921-1959

82.

Nawłoka Andrzej  28.11.1903-3.06.1959

Nawłoka Helena  12.01.1921-7.05.1996

Nawłoka Magdalena zm.1923

83.

Sieńko Adela zm.27.05.1959

84.

Gąska Karolina  1896-1959

  1.  

Pępek Zofia zm.1959

86.

Bator Franciszek  8.10.1897-30.04.1959

87.

Sowa Władysław zm.18.04.1958

88.

Przyboś Józef lat 21

Przyboś Marcin zm.27.12.1972

89.

Bator Józef zm.26.03.1959, lat 84

90.

Brzęk Agata zm.22.03.1959, lat 87

Tynek Józefa zm.1.09.1966, lat 72

91.

NN

92.

Brzęk Piotr lat 88

93.

Paściak Wojciech  1883-17.02.1958

Paściak Józef  6.01.1915-23.04.1999

94.

Odój Florian

95.

NN

96.

NN

97.

NN

98.

NN

99.

Legęć Filomena zm.24.12.1958

100.

Kulasa Ludwika  10.12.1873-21.12.1958

101.

Groszek Helena lat 68

102.

NN

103.

NN

104.

Jamróz Julia zm.1958

105.

Bator Katarzyna

106.

NN

107.

Cag Zbigniew  1950-1958

108.

Fornal Aleksander  20.05.1952-17.12.2011

109.

Chyłek Katarzyna zm.1958, lat 74

110.

Chochrek Kazimierz zm.7.09.1958

111.

Sobczyk Zofia zm.30.08.1958, lat 91

Sobczyk Czesława zm.17.01.1981, lat73

112.

NN

113.

Chlebek Walenty lat 66

114.

Sobczyk Maria zm.1958, lat 62

115.

Odój Waleria zm.7.07.1958, lat 78

Odój Jakub zm.25.03.1965, lat 83

116.

Kwaśny Eleonora  1.11.1901-5.07.1973

Kwaśny Feliks  20.02.1892-23.06.1958

117.

Kutrzeba Józefa zm.1978, lat 74

Kutrzeba Florian zm.1958, lat 58

118.

Kruła Emil  1889-1958

119.

Barłóg Zofia

120.

Kocój Leon  1889-2.06.1958

Kocój Ludwika  1899-27.06.1975

121.

Rybka Juliana zm.16.07.1948

Rybka Mikołaj zm.7.05.1958

Rybka Stanisław zm.30.12.1990

Rybka Zofia zm.17.05.2015

Rybka Bronisława zm.22.07.2020

122.

Bednarz Franciszka  1887-5.05.1958

123.

Zembroń Ludwika  16.08.1882-26.04.1958

Zembroń Józefa  29.12.1915-3.05.2007

  1.  

Rybka Stanisława  17.05.1914-18.03.1989

Rybka Jan  23.12.1899-12.04.1958

Lipiec Stanisław zm.13.07.2018

125.

Kozak Edward zm.1958, lat 33

Kozak Ludwika zm.1987, lat 90

126.

Walkowicz Franciszek  1876-26.04.1959

Walkowicz Tekla  1876-12.04.1961

127.

Dziepak Józefa  1.03.1904-28.03.1958

128.

Chochrek Leon  28.08.1897-17.03.1958

Chochrek Maria  5.02.1903-9.03.1987

129.

Kustra Anna Weronika

130.

Bieniek Michał  15.09.1903-9.03.1958

Bieniek Teofila  3.11.1925-7.03.2009

131.

NN

132.

Podulko Zofia

133.

Czarnik Stefania zm.1957

Czarnik Leon zm.1958

  1.  

NN

  1.  

Zieliński Józef  4.04.1908-11.01.1958

136.

Rybka Agnieszka lat 70

137.

Bator Władysław

Bator Aniela

138.

Rybka Maria lat 77

139.

Rybka Augustyn  7.02.1937-3.03.2012

Paściak Władysław  24.04.1917-26.02.1987

Paściak Józefa  1.01.1915-16.11.1993

140.

Paściak Aniela

Paściak Antoni

141.

Cag Ignacy zm.5.09.1957

142.

Jamróz Maria  1898-1957

143.

Jamróz Józef lat 21

Jamróz Stanisław  17.05.1919-21.01.2004

144.

NN

145.

NN

146.

NN

147.

Kotarba Aniela zm.1.01.1955, lat 54

Kotarba Tadeusz zm.7.05.2004, lat 63

148.

NN

149.

Graboś Katarzyna

150.

Czapla Katarzyna zm.1954, lat 85

151.

Bober Józef zm.1954, lat 25

Pleśniak Germana  27.07.1927-27.02.2003

Pleśniak Władysław zm.7.09.2013, lat 85

152.

Cag Tekla zm.1927

Cag Walenty  6.02.1875-3.09.1954

153.

Hus Jan zm.1954

154.

Pociask Józefa  24.11.1914-5.08.1954

155.

NN

156.

Bator Germana zm.1954, lat 61

157.

Groszek Anna zm.17.09.1961, lat 18

158.

Gliwa Aniela

159.

Bukała Apolonia

160.

Wójcik Błażej zm.22.12.1954, lat 62

161.

Sobczyk Helena zm.18.05.1954, lat 27

162.

Kwaśny Zbigniew  24.01.1955-16.08.2013

Kwaśny Aleksander  21.08.1928-26.10.2015

163.

Brzęk Ludwika zm.1953

164.

Nalepa Maria  26.02.1886-1.04.1954

165.

Ząbek Jan zm.1954

166.

Pecka Agata

167.

NN

168.

Pusty

169.

Kustra Anna zm.1956, lat 80

170.

Cag Bronisława  1888-1952

171.

Pecka Wojciech

172.

Sowa Maria zm.1952, lat 78

173.

Trojanowski Michał zm.20.06.1952

Trojanowski Stanisław  1.02.1937-4.03.1998

174.

NN

175.

NN

176.

Rybka Marianna  2.09.1864-13.06.1952

177.

Jamróz Walenty  26.11.1884-25.02.1952

178.

Rybka Alfons

179.

Szczygieł Leon  28.03.1885-8.01.1952

180.

Ślęczka Maria  31.12.1927-17.12.1951

181.

Pleśniak Antonina zm.1951, lat 56

182.

Piech Agata  5.01.1868-13.11.1951

183.

Bator Józefa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.