www.cmentarz.blazowa.net

Strefa XI

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Świst Bronisława lat 85

Świst Wojciech lat 71

Synoś Anna  1.11.1897-2.01.1962

Szala Paweł lat 16

2.

Czapla Andrzej  13.09.1950-24.12.2012

3.

Bęben Irena  1.01.1959-19.06.2013

4.

Hamerla Maria  24.11.1959-27.09.2013

5.

Chlebek Renata  2.05.1969-26.10.2012

  1.  

Łoza Edmund  14.01.1938-4.11.2020

7.

Łoza Wojciech  10.04.1966-26.08.2009

8.

Jeleń Józef  17.05.1927-13.10.2010

9.

Krztoń Helena  11.10.1931-24.05.2009

10.

Klaczak Marianna  22.01.1948-11.02.2009

11.

Janik Władysław  30.04.1919-19.10.2008

Janik Karolina  1.12.1925-13.10.2014

12.

Misiewicz Anna  20.08.1953-16.08.2008

Misiewicz Antoni  12.06.1954-13.01.2015

13.

Rabczak Zbigniew  6.12.1943-6.08.2008

14.

Hamerla Tadeusz  10.08.1930-10.06.2008

Hamerla Wanda  2.12.1935-22.10.2017

15.

Winiarski Stanisław  14.06.1923-17.02.2011

Winiarska Helena  13.08.1924-30.04.2008

16.

Rybka Władysław  12.07.1935-8.04.2008

Rybka Bronisława  27.07.1933-19.06.2015

17.

Sobczyk Wacław  2.04.1961-19.03.2008

18.

Kozdraś Antoni  1.05.1936-10.12.2013

19.

Kozdraś Romuald  9.07.1964-28.12.2007

20..

Wielgos Stanisław  29.01.1961-29.12.2007

21.

Hubka Teresa  15.10.1920-8.08.2007

22.

Pluta Elżbieta  23.11.1943-16.05.2007

23.

Wilk Maria  12.12.1932-24.02.2007

Wilk Edward  29.06.1941-10.08.2010

24.

Osiński Zygfryd  27.07.1941-7.02.2007

Osińska Maria 16.08.1940-30.11.2021

25.

Rybka Stanisław  15.03.1929-27.01.2007

26.

Początek Antoni  9.05.1948-23.11.2006

27.

Groszek Germana  1911-2006

Groszek Edward zm.26.01.2015

28.

Cygan Jan  22.10.1950-5.10.2006

29.

Pociask Jan  1.11.1960-3.10.2006

30.

Socha Jan  4.01.1945-18.07.2006

31.

Sobczyk Janina  23.06.1940-21.02.2006

Sobczyk Stanisław  23.07.1933-27.10.2009

32.

Dziura Eugeniusz  19.02.1928-12.02.2006

Dziura Anna 21.10.1930-2.05.2012

33.

Sajdyk Józef  16.03.1964-22.06.2005

34.

Czapla Maria  15.06.1902-9.07.1980

Czapla Jan  21.06.1899-9.04.1982

Wyskiel Beniamin  16.12.1929-29.11.2013

35.

Pępek Adolf  27.07.1938-11.11.2002

36.

Pusty

37.

Pusty

38.

Szala Eugeniusz  31.01.1942-11.06.2005

39.

Dudka Eugeniusz  9.12.1936-26.05.2005

40.

Trojanowska Chuchla Germana  20.05.1909-8.05.2005

41.

Szczygieł Adela  20.11.1920-24.04.2005

42.

Osinko Wojciech  26.08.1974-9.04.2005

43.

Wybraniec Władysław  10.01.1951-4.03.2005

44.

Chuchla Marian  5.04.1940-2.03.2005

45.

Piszcz Teofil  20.12.1920-28.02.2005

46.

Sajdyk Teofil  30.04.1926-6.01.2005

Sajdyk Maria  5.05.1930-26.08.2016

47.

Sobota Anastazja  21.02.1936-24.12.2004

Sobota Edward  8.01.1931-26.06.2013

48.

Pałac Adolf  7.08.1928-20.09.2004

49.

Stec Edward  24.03.1954-6.09.2004

50.

Groszek Edward  11.04.1932-21.07.2004

Groszek Stanisława  1.10.1931-23.02.2005

51.

Kuc Antoni  24.03.1924-24.06.2004

52.

Chuchla Tadeusz  1.01.1934-1.05.2004

53.

Szumski Jan  13.08.1952-30.04.2004

54.

Hus Emilia  5.02.1938-23.042004

Hus Tadeusz  2.03.1932-9.10.2010

55

Gwazdacz Roman zm.28.03.2004, lat 44

Gwazdacz Adela  8.11.1931-30.10.2009

56.

Kruczek Ludwik  4.09.1922-1.01.2004

Kruczek Józefa 11.12.1929-20.05.2021

57.

Wróbel Zbigniew  1.07.1956-15.12.2003

Wróbel Stanisława  20.05.1930-19.01.2017

58.

Zieliński Stanisław  17.12.1938-19.01.2006

59.

Kocój Józef  6.03.1932-29.11.2003

60.

Sowa Stanisław  16.02.1914-31.10.2003

Sowa Stanisława  13.01.1929-18.10.2004

61.

Mucha Aleksander  27.02.1938-19.07.2003

62.

Chuchla Edward  25.04.1952-6.07.2003

63.

Wielgos Wilhelm  14.07.1935-1.07.2003

Wielgos Stanisława  8.05.1941-25.09.2005

64.

Kulasa Józefa  18.03.1919-1.07.2003

65.

Gaweł Stanisław  10.01.1953-14.06.2003

66.

Chlebek Edward  12.10.1935-13.08.1990

Chlebek Jan  16.02.1905-13.09.1979

Chlebek Emilia  24.11.1908-6.12.1993

67.

Kruczek Stanisław zm.7.09.1921, lat 82

68.

Cag Kazimierz  8.02.1956-20.10.2018

69.

Pusty

70.

Pociask Michał  24.05.1949-23.07.2020

71.

Nawłoka Krzysztof  1.01.1941-29.11.2002

72.

Wyskiel Jan  18.10.1954-24.11.2002

73.

Janik Stanisław  21.09.1928-12.10.2002

Janik Helena  17.06.1927-8.07.2014

74.

Rząsa Antonina  28.02.1939-21.05.2018

Rząsa Jan  17.03.1932-16.07.2002

75.

Kwaśny Helena  14.02.1923-22.01.2002

76.

Mierzwa Maria  15.06.1939-2.12.2002

Mierzwa Marian  10.09.1936-14.10.2014

77.

Gwazdacz Stanisław  17.05.1914-19.01.2003

78.

Wielgos Leon  6.11.1938-20.02.2003

79.

Bober  Lesław  15.01.1955-28.12.2002

80.

Woźniak Zdzisław Emil  7.10.1950-3.12.2002

81.

Bator Maria  2.04.1923-28.11.2002

82.

Wybraniec Piotr  28.06.1920-22.11.2002

Wybraniec Katarzyna  21.11.1924-3.02.2017

83.

Pusty

84.

Świst Stanisław  15.08.1944-1.10.2002

Świst Maria 22.01.1947-26.03.2013

85.

Kopiec Domicela  8.04.1909-19.07.2002

86.

Nowak Tadeusz  19.06.1936-18.07.2002

Nowak Stefania  3.01.1935-18.06.2016

87.

Szala Eugeniusz  25.01.1931-23.05.2002

Szala Wanda  16.10.1931-9.08.2011

88.

Karnas Eugeniusz 10.06.1958 – 31.01.2022

89.

Wielgos Paulina  1.03.1913-3.05.2002

Wielgos Kazimierz  17.02.1944-20.09.2012

90.

Rząsa Adolf zm.20.04.2002, lat 43

Rząsa Bronisława  10.05.1934-18.02.2003

91.

Bober Edward  3.12.1935-27.03.2002

Bober Teofila  25.03.1934-24.06.2005

92.

Rabczak Artur  22.01.1976-17.02.2002

93.

Panek Jan  23.10.1957-28.01.2002

94.

Kmiotek Augustyn  9.03.1926-21.01.2002

Kmiotek Alina  14.08.1932-15.11.2015

95.

Sowa Edward zm.16.11.2001, lat 49

96.

Kucharski Mieczysław  4.04.1939-7.11.2001

97.

Gurgacz Stanisław  7.05.1914-30.10.2001

Gurgacz Leonia  28.03.1913-1.10.2003

98.

Woźniak Stefania  24.11.1918-8.04.2001

99.

Bober Henryk  10.05.1958-14.12.1994

Bober Władysław  1.06.1926-28.02.1978

Bober Teofila  26.09.1928-15.12.2007

  1.  

Rybka Franciszek zm.29.03.1978, lat 47

Rybka Joanna  1.01.1930-28.01.2020

Rybka Eleonora  1.11.1925-24.08.1980

Szczygieł Aniela  3.12.1891-30.10.1982

101.

Jakubczyk Kazimierz  17.10.1925-28.07.2014

102.

Pusty

103.

Róg Grażyna  16.06.1957-14.07.2020

104.

Róg Jan  10.05.1934-11.10.2016

105.

Bator Emil  6.04.1926-8.06.2002

106.

Kulasa Augustyn  23.11.1950-10.12.2001

107.

Synoś Józef  9.11.1921-31.10.2001

108.

Sowa Józef  26.12.1915-31.10.2001

Sowa Leonia  31.12.1923-23.12.2005

109.

Szetela Antoni  2.01.1939-10.10.2001

110.

Borkowska Joanna  2.09.1923-8.10.2001

111.

Bocek Maria  1.07.1958-25.09.2001

Bocek Bogdan  18.10.1959-28.10.2013

112.

Kołodziej Tadeusz  25.01.1939-1.08.2001

113.

Dydo Helena  5.11.1926-20.06.2001

Dydo Tadeusz  4.07.1923-10.05.2009

114.

Fornal Jan  25.07.1925-24.05.2001

Fornal Stanisława  16.02.1927-16.05.2009

Baran Michalina  29.06.1950-16.03.2016

Fornal Maria zm.1956

115.

Bober Bronisława  14.06.1913-23.05.2001

116.

Dykiel Stanisław  1.07.1927-26.02.2001

Dykiel Jan  8.02.1952-19.03.2019

Dykiel Cecylia  2.01.1930-8.11.2012

117.

Rybka Adolf  21.05.1924-23.02.2001

Rybka Weronika 29.03.1926 – 31.08.2021

118.

Mucha Marian  24.10.1925-28.12.2000

Mucha Aniela  2.08.1929-26.07.2007

119.

Jakubczyk Jan  29.08.1936-21.12.2000

120.

Jakubczyk Adolf  25.05.1930-19.12.2000

121.

Wielgos Roman  26.01.1937-12.11.2000

122.

Karnas Wojciech  14.04.1929-31.08.2000

Karnas Józefa  17.03.1929-29.04.2015

123.

Cag Jan  24.07.1915-15.08.2000

Cag Stanisława  26.05.1920-20.07.2007

124.

Ślęczka Stanisław  29.04.1927-19.07.2000

125.

Mnich Józef  11.01.1925-20.05.2000

126.

Groszek Ryszard  26.05.1939-10.04.2000

127.

Bator Julian  17.08.1922-27.03.2000

128.

Rokita Stanisław  14.04.1934-17.03.2000

129.

Starzak Stanisław  28.08.1912-5.01.2000

Starzak Katarzyna  3.12.1917-30.03.2002

130.

Dymek Antonina zm.24.12.1999, lat 91

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.