www.cmentarz.blazowa.net

Strefa X

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Sobczyk Julia i Tadeusz

Sobczyk Paulina i Józef

2.

Wybraniec Antonina  1917-1975

Wybraniec Paweł  1917-1990

Wybraniec Halina  1951-2004

Wybraniec Grzegorz  1957-1957

Wybraniec Andrzej  1946-2015

Ząbek Maria  1914-1986

3.

Cwynar Helena  10.09.1928-26.09.2002

Cwynar Stanisław  12.01.1921-11.10.2011

4.

Synoś Emil  26.05.1928-4.07.1999

Synoś Joanna  5.06.1933-28.01.2017

Meckier Irena  11.11.1935-12.03.2009

5.

Kociuba Emil  27.01.1921-16.03.2013

Kociuba Cecylia  17.02.1930-27.11.2017

6.

Paściak Katarzyna lat 70

Paściak Jan  8.06.1904-21.02.1980

Kocój Wanda  23.06.1936-28.06.2011

7.

Przyboś Tadeusz  2.05.1922-29.05.2001

Przyboś Maria  23.06.1929-25.06.2006

8.

NN

9.

Początek Antonina  1874-10.06.1918

Początek Antoni  1860-16.03.1943

10.

Robak Stanisław  22.07.1932-19.10.2016

Robak Feliks zm.1956

11.

Robak Bronisława  4.10.1933-21.07.2016

Robak Kazimierz  12.02.1955-20.10.2018

Robak Maria zm.1975

12.

Bazan Helena  1898-1975

Bazan Józef  1909-1998

Bazan Antoni  1935-2009

13.

Kustra Katarzyna zm.1.03.1963

Kustra Władysław  23.06.1901-3.01.1991

Kustra Bronisława  1.09.1911-27.03.1996

Kustra Józef  8.09.1906-11.05.1977

Kustra Anna  17.07.1911-8.02.2008

14.

Krygowska Maria  23.03.1909-26.02.1995

Krygowska Kula Wanda  25.07.1940-25.08.2016

15.

Krygowski Zbigniew Jan  17.10.1904-23.08.1992

16.

Pleśniak Ludwik  21.02.1922-18.04.2001

Pleśniak Stanisława  24.12.1927-22.11.2012

17.

Mijalny Roman  1.09.1949-5.03.2002

18.

Mijalny Tadeusz  6.12.1919-13.11.2002

Mijalny Maria  14.10.1922-11.10.2017

19.

Mijalny Kazimiera  28.02.1949-11.08.2013

20.

Kustra Kazimierz  1906-1975

Kustra Maria  1910-1993

Kustra Zbigniew  1936-2013

21.

Krygowski Kazimierz  1878-1949

Krygowska Paulina  1879-1962

22.

Krygowski Jan  1841-1888

Krygowska Julia Julianna  1847-1934

23.

Początek Marcin  1815-1888

Początek Anna  1835-1912

Kańkowa Antonina zm.1957, lat 83

24.

Patrzyk Zofia  31.05.1945-28.12.2004

25.

Drabicka Maria  26.01.2012-13.03.2012

26.

Bator Zbigniew  7.12.1959-19.10.2006

27.

Bocek Jerzy  3.01.1959-19.04.2014

28.

Sowa Franciszek  4.01.1948-15.09.2015

29.

Pociask Stanisław  26.06.1931-10.06.2016

30.

Ziobro Piotr  16.12.1988-29.07.2017

31.

Kruczek Kazimierz  1900-1975

Kuś Anna  1910-1984

Kruczek Józef  1932-1999

32.

Nowak Adam  29.03.1945-15.12.1998

Woźniak Tadeusz  4.01.1930-20.12.1998

33.

Szpiech Józefa  10.08.1907-24.10.2001

34.

Stec Tadeusz  1.03.1915-27.08.2007

Stec Helena  15.11.1921-13.11.2011

35.

Sowa Marek  27.02.1978-16.11.2005

36.

Kozubek Tadeusz  25.08.1949-17.11.2006

37.

Żurek Grzegorz  14.03.1988-25.09.2013

38.

Gliwa Wojciech  10.03.1989-25.04.2018

39.

Wielgos Mieczysława  26.02.1934-21.01.2019

40

Chochrek Katarzyna i Marcin zm.1976

Chochrek Bronisława lat 71

Chochrek Adam ur. 18.09.1940 – zm.15.12.2020

41.

Wróbel Helena  29.11.1910-25.01.1993

Wróbel Józef  29.07.1908-14.11.1975

42.

Karnas Jan  10.08.1955-25.02.2000

43.

Chyłek Maria  12.12.1910-28.09.2000

Chyłek Henryk  13.05.1905-27.01.1977

44.

Dziepak Piotr  13.06.1969-18.03.2019

45.

Piszcz Jan  5.08.1927-18.07.1980

46.

Jakubczyk Marianna  24.07.1936-6.08.2011

47.

Rzeźnik Edward  24.01.1954-31.10.2011

48.

Czarnik Andrzej  12.09.1953-10.08.2012

49.

Koba Zygmunt  11.09.1962-23.11.2017

49/1    Koba Eugenia 15.10.1930-25.10.2021

49/2     Ścibor Marian 28.05.1958-9.01.2022

50.

Kozubek Władysław  17.09.1914-19.05.1976

Kozubek Adam  3.01.1948-7.11.???

Kozubek Genowefa  14.03.1918-3.03.1990

51.

Kosiorowska Stefania  13.09.1935-6.10.1977

Kosiorowski Eugeniusz  24.11.1931-27.05.2008

52.

Pusty

53.

Pusty

54.

Pusty

55.

Salamon Stanisław  30.09.1919-27.12.1969

Salamon Stanisława  15.05.1927-9.12.2010

Salamon Teofil  2.05.1954-25.06.2003

56.

Kopiec Antoni  2.06.1942-14.01.2008

57.

Paluch Augustyn  27.03.1929-17.11.2008

58.

Hałoń Monika  7.12.1983-8.08.2009

Hałoń Marek  25.01.1945-26.11.2012

59.

Woźniak Janusz  24.06.1949-3.05.2010

60.

Pusty

61.

Pusty

62.

Kiszka Jan  11.02.1958-13.11.2017

63.

Sowa Marian  13.08.1953-5.11.2019

64.

Jakubczyk Paulina  25.05.1907-15.09.1976

Jakubczyk Jan  26.01.1902-12.10.1983

65.

Chochrek Paulina  1910-1997

Chochrek Rajmund  1935-2016

Chochrek Zygmunt  1938-1975

Chochrek Zdzisława  1937-1997

Chochrek Władysław  1911-1977

  1.  

Jakubczyk Mieczysław  22.03.1934-26.08.2003

67.

Czyż Jan  14.12.1919-22.11.1994

Czyż Leonia  16.04.1924-9.03.2014

68.

Brzęk Julian  2.12.1916-1.01.2006

Brzęk Anna  3.08.1924-22.02.2006

69.

Ząbek Dominik  18.12.1926-18.11.2004

Ząbek Józefa  8.09.1926-1.08.2009

70.

Kocój Edward  21.03.1970-18.05.2017

71.

Rzeźnik Eugeniusz  12.11.1926-26.12.2005

Rzeźnik Maria  21.03.1932-9.08.2012

72.

Kruczek Maria  28.10.1954-11.02.2007

73.

Czarnik Roman  8.08.1929-14.08.2012

Czarnik Daniela  31.12.1932-2.01.2018

74.

Sobczyk Stefan  8.03.1922-12.08.2007

75.

Piech Germana  14.02.1937-25.08.2007

Piech Bolesław  2.06.1932-2.04.2011

76.

Przybyło Zdzisław  28.04.1938-24.12.2007

76/1     Ślęczka Renata 8.06.1963-30.11.2021

77.

Wielgos Wojciech  31.03.1965-18.05.2016

78.

Chochrek Stanisława lat 88

Chochrek Jan lat 84

Chochrek Cecylia lat 66

79.

Sowa Czesław zm.24.01.2021, lat 82

Wilk Wojciech zm.31.08.1979, lat 86

Nędza Michał zm.6.02.1988, lat 74

Sowa Julian zm.23.08.1977, lat 71

Sowa Leonia zm.22.03.1977, lat 92

80.

Pękala Józef  22.11.1929-10.02.2005

81.

Bęben Kazimierz  16.01.1922-6.08.2005

Bęben Bronisława  17.09.1919-24.07.2014

82.

Marcinek Anna  10.03.1944-6.08.2005

83.

Ślęczka Kazimierz  15.02.1925-1.09.2005

84.

Długosz Leon  6.06.1918-2.10.2005

Długosz Bronisława  22.08.1929-7.02.2018

85.

Pękala Marian  8.08.1933-31.01.2007

86.

Bator Zdzisław  14.09.1948-13.01.2006

87.

Bęben Władysław  21.10.1911-20.03.2006

88.

Chyłek Władysława  12.02.1932-23.06.2006

Chyłek Antoni  13.06.1929-10.03.2007

89.

Chlebek Stefan  16.09.1934-9.02.2009

90.

Zabratowska Helena  2.02.1925-13.03.2007

Zabratowski Władysław  25.06.1926-2.12.2016

91.

Hus Julian  13.05.1939-5.08.2007

92.

Szetela Wiesław  28.01.1962-19.01.2013

93.

Twardy Jan  6.06.1953-3.11.2016

94.

Czyż Wilhelm  12.03.1936-6.07.2015

95.

Maciołek Maria  29.11.1943-21.04.2019

Maciołek Edward  9.11.1936-12.02.2019

96.

Kocój Krystyna zm.9.06.2019, lat 71

Kocój Tadeusz 23.01.1945-28.08.2021

97.

Sobota Stanisława  26.11.1957-21.12.2019

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.