www.cmentarz.blazowa.net

Strefa VI

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Sieńko Emilia  7.08.1908-11.11.1991

Sieńko Franciszek  1.01.1905-16.01.1990

2.

Maćkowicz Jan  25.07.1905-14.02.1990

Maćkowicz Monika  19.05.1907-13.09.2001

3.

Rybka Józef  8.03.1920-10.03.1990

4.

Bednarz Jolanta  11.07.1972-18.04.1990

Bednarz Ryszard  25.11.1943-18.09.1992

5.

Kwaśna Zofia  19.02.1916-15.05.1990

Kwaśny Leon  8.03.1922-8.08.1994

6.

Pępek Antoni  28.05.1914-21.06.1990

Pępek Maria  5.12.1913-23.08.1991

  1.  

Szczygieł Stanisław  10.03.1910-6.06.1990

Szczygieł Zofia  4.03.1912-16.04.1992

8.

Sobczyk Kazimierz  28.05.1925-23.07.1990

9.

Rząsa Franciszek  23.03.1912-14.09.1990

10.

Zabratowski Tadeusz  14.11.1929-25.09.1990

11.

Kolarski Emil  25.08.1948-3.10.1990

12.

Kondoł Franciszek, lat 88

Kondoł Anna, lat 82

13.

Bator Henryk  1938-1990

14.

Kołodziej Andrzej  8.11.1950-29.05.2019

Kołodziej Teofil  8.02.1921-6.11.1990

Kołodziej Maria  18.01.1918-20.02.2006

15.

Litra Stanisław zm.8.12.1990

16.

Rybka Stanisław, lat 74

17.

Bednarz Władysław

18.

Chlebek Stanisław  20.10.1909-26.02.1991

Chlebek Maria  17.09.1911-15.11.1996

Chlebek Tomasz Eugeniusz  9.12.1927-28.09.1928

Chlebek Anna  6.09.1929-23.10.1931

Chlebek Aleksander  24.11.1933-18.07.1934

Chlebek Marian Jan  30.04.1950-12.10.1950

Synoś Antoni  14.01.1909-24.06.1955

19.

Walas Katarzyna  8.08.1905-9.05.1991

Walas Stanisław  2.06.1904-12.07.1991

Makara Łucja zm.19.02.2011, lat 77

20.

Chuchla Władysław 16.10.1925-1.08.1991

21.

Mijalna Antonina  8.09.1927-23.09.2009

Mijalny Dominik  29.01.1926-30.07.1994

22.

Bator Wiesław  8.07.1965-14.09.1986

Pleśniak Maria  13.08.1902-1.05.1990

Bator Stanisława  17.10.1932-27.01.2014

23.

Bocek Stefania  10.02.1934-7.11.2011

Bocek Franciszek  22.03.1934-20.04.2013

24.

Jamioł Walenty  1903-12.06.1989

Jamioł Paulina  1908-1.11.1998

25.

Dziepak Jan  27.12.1908-12.06.1988

Dziepak Bronisława  14.01.1919-4.12.2002

26.

Kozdraś Adam  1970-1989

27.

Ślęczka Maria zm.5.07.1989, lat 80

Ślęczka Wiktor zm.29.01.1996, lat 88

28.

Kruła Anna  15.06.1900-16.07.1989

Kruła Bronisław 1.09.1903-20.02.1992

29.

Wielgos Bronisława  11.11.1927-16.07.1989

Wielgos Bolesław  2.01.1936-16.07.2012

30.

Rybka Anastazja zm.19.07.1989, lat 82

Rybka Piotr zm.10.02.1994, lat 86

31.

Kruczek Ryszard  16.05.1961-31.07.1989

Kruczek Kazimierz  13.04.1913-11.10.1989

32.

Szczygieł Tadeusz  24.02.1926-2.08.1989

33.

Pociask Stanisław  16.06.1929-10.08.1989

Pociask Irena  13.08.1934-17.06.2003

34.

Kowal Marianna  31.07.1919-20.08.1989

35.

Woźniak Edward  1917-1989

Woźniak Leonia  1913-2003

36.

Sowa Józef  16.03.1909-25.05.1992

Sowa Karolina  30.02.1918-27.09.1989

37.

Wilk Edward  12.09.1944-30.09.1989

Wilk Paulina  26.12.1919-3.12.2001

38.

Szala Antoni zm.6.12.1989, lat 76

39.

Piszcz Stanisław  2.05.1919-4.12.1989

40.

Wilk Stanisław  4.10.1915-22.12.1989

41.

Kolarska Stefania zm.7.01.1990, lat 78

42.

Walas Bronisław  29.06.1927-7.01.1990

Walas Antonina  22.12.1934-8.05.1996

43.

Kruczek Jan  11.07.1933-10.01.1990

44.

Pleśniak Eugeniusz  16.07.1927-11.01.1990

45.

Madura Eugeniusz Grzegorz  25.12.1963-29.12.2015

Madura Maria  1.01.1958-4.06.2018

Madura Michał  29.03.1992-1.06.2018

46.

Bąk Władysław  21.02.1939-25.09.1993

47.

Makara Czesława  1907-1989

48.

Makara Michał zm.4.02.1988, lat 84

49.

Rybka Roman  23.02.1910-5.02.1988

Rybka Maria  28.08.1914-26.01.2009

50.

NN

51.

Sobczyk Eugeniusz Jan  21.06.1928-20.03.1988

52.

Pecka Stefania  23.03.1923-29.10.2006

Pecka Alojzy  21.05.1913-20.03.1988

53.

Pleśniak Stefania  10.07.1904-21.03.1988

54.

Kusta Aniela zm.5.04.1988, lat 83

55.

Groszek Józef  21.01.1909-22.04.1988

56.

Sobczyk Sylwester zm.27.06.1988, lat 53

57.

Kmiotek Henryk  16.05.1929-12.07.1988

Kmiotek Anna  16.07.1934-7.09.2015

58.

Chochrek Edward  28.12.1931-2.08.1988

Chochrek Maria  2.12.1934-12.09.2017

59.

Sobczyk Teresa  20.11.1949-17.08.1988

60.

Gawlak Jan  27.05.1913-11.09.1988

Gawlak Zofia  15.05.1917-16.04.1997

61.

Brzęk Marian  25.04.1911-12.09.1988

Brzęk Eleonora  16.03.1928-29.01.2014

62.

Chochrek Jan  1905-15.12.1988

63.

Pleśniak Tadeusz zm.1941

Pleśniak Anna zm.1988

Pleśniak Dominik zm.2001

64.

Zariczniak Andrzej Stefan  16.08.1966-28.12.1988

65.

Synoś Józefa zm.1989

66.

Piech Honorata  14.08.1892-5.01.1989

67.

Groszek Maria zm.8.02.1989, lat 78

68.

Pociask Julia  26.08.1898-20.03.1989

69.

Pleśniak Józefa zm.16.05.1989

70.

Karnas Paulina zm.1.06.1989

71.

Długosz Gabriel  16.03.1902-30.01.1987

Długosz Germana  26.11.1904-14.10.2001

72.

Pleśniak Stanisław  17.05.1945-30.03.2013

73.

Kruczek Leon  17.09.1911-7.04.1987

Kruczek Stefania  27.09.1906-4.05.1990

74.

Koza Zofia  1901-1986

75.

Dziepak Józefa  29.12.1904-21.04.1987

76.

Kruczek Zofia  7.02.1916-29.04.1987

77.

Woźniak Kazimierz  9.02.1915-4.05.1987

Woźniak Karolina  15.04.1922-10.03.2009

Woźniak Dominik  2001-2002

78.

Pociask Czesława  28.03.1920-10.06.1987

Pociask Władysław  12.06.1922-2.04.1999

79.

Kruła Karolina  1902-1987

Kruła Antonina  1924-2008

80.

Bator Stanisław  21.04.1914-24.06.1987

81.

Paściak Stanisław  1910-1987

82.

Wielgos Alojzy  17.07.1921-28.07.1987

Wielgos Eleonora  2.02.1924-15.08.2010

83.

Gibała Aniela zm.29.07.1987, lat 72

84.

Groszek Julian  23.04.1922-11.07.1987

Groszek Roman  28.04.1960-17.04.2012

85.

Piszcz Władysław  16.03.1906-20.08.1987

Piszcz Stefania  4.04.1912-20.05.2015

86.

Szust Stanisław  25.04.1928-14.09.1987

87.

Rząsa Aniela  21.06.1904-23.09.1987

Grębosz Dawid  23.11.1987-23.11.1987

88.

Warzybok Domicela  30.12.1921-12.06.1982

Warzybok Karol  6.07.1918-30.09.1987

89.

Bednarz Antoni  11.04.1919-28.10.1987

Bednarz Agata  4.02.1924-9.11.2007

90.

Wiech Józefa  15.03.1922-21.11.1987

91.

Cygan Zbigniew  4.07.1939-24.12.1987

92.

Dziak Ludwika zm.31.12.1987, lat 80

93.

Rybka Aniela   12.09.1899-25.01.1988

94.

Nalepa Zofia  7.04.1918-6.02.2003

Nalepa Władysław  8.03.1914-25.01.1988

95.

Długosz Gabriel 10.03.1902-30.01.1987

Długosz Germana  26.11.1904-14.10.2001

96.

Kruczek Julian  1904-1981

Kruczek Bronisława zm.6.02.1992, lat 88                                 

97.

Rzeźnik Józef zm.15.03.1986, lat 69

Rzeźnik Anna zm.24.06.2010, lat 51

Rzeźnik Helena zm.28.12.2012, lat 87

98.

Kustra Lesław  28.03.1948-15.03.1986

99.

Gdula Eugeniusz  17.02.1932-22.03.1986

Gdula Marianna  13.03.1932-9.02.2019

100

Kurosz Maria  1901-28.04.1986

101.

Kustra Antonina  21.05.1905-19.04.1986

102.

Chyłek Józef  21.06.1907-14.05.1986

103.

Dziepak Zofia  19.02.1955-25.05.1988

104.

Rybka Wiktoria  18.12.1897-13.06.1986

105.

Bieszczad Tadeusz  23.04.1937-2.07.1986

106.

Kustra Roman zm.4.08.1986

107.

Maciołek Władysław  14.08.1906-4.08.1986

108.

Sobczyk Antonina  14.10.1905-11.08.1986

109.

Bator Antoni zm.29.08.1986, lat 75

Bator Maria zm.6.08.1999, lat 87

110.

Piszcz Józef  1.01.1909-6.09.1986

Piszcz Antonina  12.06.1908-5.05.2003

111.

Baran Katarzyna  18.11.1890-23.10.1986

112.

Piszcz Zbigniew  17.03.1939-14.01.1987

113.

Bednarz Kazimierz  20.04.1904-19.01.1987

114.

Sobkowicz Zofia zm.25.01.1987, lat 85

115.

Bartoń Michalina  27.08.1902-28.01.1987

Bartoń Antoni  17.01.1901-10.02.1987

116.

Groszek Roman  1.03.1895-9.02.1987

117.

Jamioł Cyryl  10.07.1925-10.02.1987

118.

Nalepa Helena  20.11.1925-14.01.2017

119.

Nawłoka Honorata  1913-13.03.1987

Nawłoka Stanisław  10.10.1909-22.05.1994

120.

Pociask Tadeusz  17.04.1917-6.01.1989

Pociask Helena  23.04.1923-16.05.2008

121.

Piekarz Irena  7.04.1938-27.04.1985

122.

Kocór Walenty  26.01.1902-28.04.1985

123.

Groszek Bronisława  17.04.1923-25.05.1985

124.

Wybraniec Jan  5.12.1913-7.06.1985

Wybraniec Joanna  6.06.1919-6.12.1986

125.

Chuchla Stanisław lat 88

126.

Rybka Władysław lat 78

Rybka Antonina lat 86

127.

Litra Bronisława  6.10.1908-28.06.1985

Litra Marcin  30.03.1914-26.12.1987

128.

Godek Jan  21.12.1934-24.12.1999

Godek Maria  25.09.1929-10.07.1985

129.

Wielgos Maria  1.12.1923-18.06.1991

Wielgos Stanisław  7.12.1913-16.07.1985

130.

Bednarz Stanisław zm.27.07.1985, lat 84

131.

Dziedzic Władysław  3.06.1957-4.08.1985

132.

Fornal Stanisław  13.07.1918-24.08.1986

Fornal Karolina  28.12.1925-22.02.2009

133.

Mazur Antonina  29.12.1912-2.10.1985

134.

Janik Wiesław  12.09.1961-3.11.1985

135.

Rybka Roman  24.08.1911-11.12.1985

Rybka Andrzej  11.02.1959-21.04.2018

136.

Kruczek Leonia  19.02.1902-19.10.1988

Kruczek Władysław  21.02.1899-13.12.1985

137.

Kruczek Paulina  1907-1985

138.

Dziepak Stefan  18.02.1933-13.01.1986

Dziepak Daniela  13.08.1933-29.11.2008

139.

Nawłoka Józef  24.04.1934-18.01.1986

140.

Wróbel Ludwik  19.05.1914-6.02.1986

141.

Szczygieł Anna zm.7.02.1986, lat 87

142.

Czarnik Leon  1906-1986

Czarnik Józefa  1909-1994

143.

Synoś Ignacy  17.07.1897-31.08.1981

Synoś Tadeusz  11.11.1926-18.10.1984

Ślęczka Joanna zm.12.05.1987, lat 80

Synoś Genowefa  5.10.1928-3.05.1999

144.

Kołodziej Wojciech  25.03.1905-8.12.1984

145.

Krztoń Franciszek  22.01.1908-12.12.1984

Krztoń Aniela  14.01.1918-16.07.1994

146.

Legęć Aniela zm.16.12.1984, lat 83

147.

Przyboś Stanisława  3.05.1935-16.01.2002

Przyboś Aniela zm.20.12.1984, lat 82

148.

Kowal Aniela  9.03.1925-21.12.1984

Kowal Stanisław  14.06.1922-25.01.1991

149.

Bator Antonina  21.10.1899-22.12.1984

150.

Mazur Katarzyna zm.1985, lat 80

151.

Jakubczyk Józef  19.03.1909-4.01.1985

Jakubczyk Bronisława  28.12.1918-25.12.2004

152

Groszek Paulina  19.05.1906-20.01.1985

Groszek Kazimierz  1.01.1900-1.11.1985

153.

Patrońska Germana lat 94

154.

Kołodziej Józefa  13.03.1908-7.02.1985

155.

Kocaj Zbigniew  4.07.1935-14.02.1985

Kocaj Aleksander  27.04.1968-28.12.1998

156.

Brożyna Maria Zofia  1.05.1942-2.09.2020

157.

Kocój Julian  3.03.1985, lat 76

158.

Litra Emilia  9.03.1903-28.05.1998

Litra Franciszek  29.10.1906-8.03.1985

159.

Kustra Franciszek  2.12.1908-12.03.1985

Kustra Antonina  11.06.1923-2.11.1995

160.

Gąska Franciszek  9.05.1916-23.03.1985

Gąska Anna  26.12.1922-2.04.2011

161.

NN                                                                                                  

162.

Jakubczyk Jakub  25.07.1904-4.04.1985

Jakubczyk Józefa  11.01.1911-18.04.2000

163.

Dziepak Alicja  1948-1953

Dziepak Mieczysław  1912-1979

Dziepak Genowefa  1927-1985

164.

Chochrek Zofia zm.9.04.1985, lat 68

165.

Chuchla Leon  29.03.1908-13.04.1985

166.

Hus Agata  3.02.1899-14.10.1969

Hus Kazimierz  27.09.1899-17.04.1985

167.

Stochła Anna  19.09.1906-3.02.1986

168.

Podgórski Michał  10.10.1911-9.10.1980

Podgórska Karolina  26.05.1915-8.02.2005

Podgórska Stanisława  20.06.1952-24.01.2007

169.

Rybka Aleksander  28.02.1908-28.05.1984

Rybka Adam  27.08.1954-22.07.1989

Rybka Wanda  2.06.1919-29.10.1998

170.

NN

171.

Rybka Maria  6.05.1892-17.06.1984

172.

Groszek Antoni  14.04.1915-28.06.1984

173.

Martwik Zofia  5.03.1908-7.07.1984

174.

Wielgos Mateusz zm.11.07.1984, lat 72

175.

Bieniek Władysław  16.08.1916-29.07.1984

176.

Groszek Stanisław  1897-1984

177.

Rybka Aniela zm.20.08.1984, lat 83

Rybka Augustyn  1.01.1946-26.06.2011

178.

Piech Julia zm.21.08.1984, lat 75

179.

Dziepak Antoni  15.01.1911-9.09.1984

180.

Południak Józef zm.13.09.1984

181.

Południak Eleonora  14.02.1902-7.01.1987

182.

Mocha Genowefa  25.05.1933-3.04.2009

Mocha Józef  3.04.1928-14.09.1985

183.

Pleśniak Henryk  28.09.1954-24.07.2019

Pleśniak Tadeusz  31.07.1948-27.12.2019

184.

Mnich Józefa zm.19.09.1984, lat 85

185.

Wilk Franciszek zm.22.09.1984

186.

Wilk Maria  5.10.1905-1.04.1888

187.

Stec Weronika  13.01.1932-1.10.1984

188.

NN

189.

Kondoł Stanisław  25.05.1929-13.10.1984

190.

Kulasa Katarzyna zm.17.11.1984, lat 66

Kulasa Józef zm.29.03.1990, lat 77

191.

Pleśniak Józef  26.04.1936-19.11.1984

Pleśniak Czesława  19.05.1923-22.04.2006

192.

Sobkowicz Leonia lat 74

193.

Rogala Zofia lat 82

194.

NN

195.

Sobczyk Franciszek  29.01.1909-12.01.1986

196.

Rokita Jan  8.01.1913-22.09.1980

Rokita Katarzyna  24.11.1916-1.09.2004

197.

Bednarz Leonia zm.17.10.1983, lat 64

198.

Rybka Franciszek  30.11.1909-21.10.1983

Rybka Józefa  31.05.1914-31.05.1996

199.

Kiszka Stanisław  21.04.1919-26.10.1983

Kiszka Helena  12.04.1921-1.07.2003

200.

Jamioł Wincenty zm.8.11.1983, lat 83

201.

Pleśniak Wiktor  3.09.1914-9.11.1983

Pleśniak Bronisława  3.07.1913-16.09.2003

202.

Kusta Zofia  7.05.1894-17.11.1983

203.

Sobczyk Roman zm.25.11.1983, lat 73

204.

Sobczyk Agata zm.30.11.1983, lat 84

205.

Szatkowski Kazimierz  1904-1983

Szatkowska Anna  1918-?

206.

Wróbel Julia zm.7.12.1983

207.

Wójcik Bronisława  13.03.1934-7.12.1983

Wójcik Bronisława  11.04.1926-17.01.2008

Wójcik Zdzisław  22.10.1930-28.12.2017

208.

Kruczek Karolina  1909-1995

Kruczek Michał  1904-1983

209.

Wróbel Piotr  26.06.1909-20.02.1984

210.

Czarnik Wojciech zm.1.03.1984, lat 73

211.

Drewniak Maria zm.6.03.1984

212.

Szczepan Jan  1.12.1935-8.03.1984

213.

Dziepak Stefania zm.10.03.1984

214.

Gawryś Jan zm.20.03.1984, lat 46

215.

Szczygieł Stanisław zm.21.03.1984, lat 69

216.

Czarnik Agata  15.10.1972-21.03.1984

217.

Kruczek Leon  31.05.1911-17.04.1984

Kruczek Maria  25.03.1910-7.02.1989

218.

Dziopak Piotr  28.02.1914-19.04.1984

219.

Danak Stanisław  3.08.1929-8.05.1984

Danak Władysława  2.01.1931-2.02.2014

220.

Bęben Władysław  9.06.1911-22.04.1985

221.

Sroka Eugeniusz  19.07.1920-3.12.2004

Sroka Elżbieta  6.04.1925-2.02.2009

222.

Pałac Augustyn  28.02.1935-28.01.1983

223.

Sajdyk Piotr zm.3.02.1983, lat 84

Sajdyk Eugeniusz zm.15.05.2007, lat 66

224.

Chochrek Franciszek zm.15.02.1983

225.

Bukała Maria zm.23.06.1983

Bukała Ludwik zm.17.02.1986

226.

Wilk Leon zm.13.06.1983

227.

Chlebek Kazimierz zm.15.10.1955, lat 58

Chlebek Katarzyna zm.11.03.1983

228.

Kustra Jan zm.18.03.1983, lat 73

229.

Kotarba Wincenty zm.19.03.1983

Kotarba Paulina  13.01.1907-6.05.1986

230.

Heggenberger Zofia lat 85

231.

Sobkowicz Jan zm.21.03.1983, lat 56

Sobkowicz Józefa zm.4.09.2017, lat 84

232.

Groszek Tadeusz zm.23.03.1983

Groszek Bronisława  28.04.1924-9.04.2013

233.

Kotarba Marcin  10.10.1897-25.03.1983

Kotarba Emilia  12.08.1906-2.05.1988

234.

Sowa Józef zm.28.03.1983, lat 84

235.

Sobczyk Franciszek  9.12.1907-12.04.1983

Sobczyk Józefa  19.02.1913-31.12.2001

236.

Ząbek Józefa zm.14.04.1983, lat 94

237.

Szczepan Jan zm.30.05.1983

238.

Kustra Stefania zm.19.11.1965

Kustra Roman zm.22.06.1983, lat 80

239.

Kołodziej Janina  23.06.1928-25.06.1983

240.

Mucha Maria zm.29.06.1983

241.

Bartoń Jan zm.9.07.1983, lat 79

242.

Cieśla Maria zm.1.09.1983

243.

Maciołek Jan  5.05.1905-4.09.1983

Maciołek Aniela  9.10.1909-2.09.1991

244.

Ślęczka Stanisława  27.02.1930-28.03.1985

Ślęczka Józef  8.02.1925-28.07.1993

245.

Sapa Bronisława zm.24.5.1982, lat 81

246.

Bartoń Antonina  1906-1982

Bartoń Władysław  1913-1994

Kustra Józef  10.02.1948-31.12.2017

  1.  

Płodzień Stanisław zm.2.06.1982

248.

Kustra Wiktor  16.07.1929-5.06.1982

249.

Kustra Eugenia zm.2.06.2020, lat 86

250.

Marcinkiewicz Jadwiga zm.26.06.1982, lat 90

251.

Przyboś Karolina zm.26.06.1982, lat 75

252.

Brzęk Leon  3.08.1909-26.06.1982

Brzęk Cecylia  19.07.1918-10.11.1988

Rybka Władysław  28.09.1943-26.08.1991

253.

Żaczek Józef  10.02.1902-27.06.1982

Żaczek Leonia  21.12.1904-21.07.2001

254.

Brzęk Józef  24.02.1908-15.07.1982

Brzęk Antonina  29.09.1921-27.09.1983

255.

Bartoń Leon zm.19.07.1982, lat 75

256.

Cygan Tadeusz  4.11.1924-26.07.1982

Cygan Bronisława  28.08.1922-31.12.2015

257.

Paściak Eleonora  28.10.1910-19.11.2006

Paściak Leon  29.12.1906-27.07.1982

258.

Chlebek Wojciech  15.04.1899-14.08.1982

Chlebek Stefania   21.08.1904-23.03.1995

259.

NN

260.

Sobczyk Germana zm.25.08.1982

261.

Pleśniak Maria  18.04.1934-7.04.2002

Pleśniak Emil  2.09.1927-26.09.1982

Bielec Bartosz  30.08.2009-30.08.2009

262.

Jamróz Bronisława  4.09.1911-14.01.1998

Jamróz Wojciech  21.03.1909-13.10.1982

263.

NN

264.

Wielgos Jan  15.06.1909-24.10.1982

Wielgos Aniela  10.02.1909-22.06.1983

265.

Jamróz Julia  12.09.1891-7.11.1982

Fornal Maria  30.07.1946-21.08.2007

266.

Trojanowska Zofia zm.15.11.1982

Trojanowski Jan zm.4.11.1985

267.

Paściak Leon  12.10.1899-8.05.1981

Paściak Bronisława zm.14.12.1982, lat 77

268.

Bator Kazimierz zm.14.12.1982, lat 39

269.

Wilk Józefa  6.01.1900-25.03.1985

Wilk Wit  13.06.1932-27.03.1997

270.

Barłóg Stanisław  1910-25.04.1981

271.

Długosz Franciszek  26.11.1899-6.05.1981

272.

Stec Paulina  4.02.1906-3.06.1981

Groszek Tadeusz  11.07.1926-6.08.2016

273.

Malak Józef lat 79

Malak Katarzyna lat  89

274.

Bal Leon  5.07.1906-8.12.1989

Bal Anna 19.07.1896-15.08.1981

275.

Czapla Józefa zm.1981

276.

Chuchla Jan  23.07.1912-3.09.1981

Chuchla Janina  24.09.1922-21.05.1951

277.

Skotnicka Maria  13.09.1902-23.10.1981

Skotnicka Emilia  26.12.1912-20.03.2001

278.

Kmiotek Franciszek  14.10.1909-17.11.1981

Kmiotek Zofia  8.10.1916-31.08.2003

279.

Sobczyk Józef  29.11.1907-26.11.1981

Sobczyk Anna  6.02.1907-29.08.1984

280.

NN

281.

Anna

282.

Kędzior Franciszek  1.12.1900-24.12.1981

Kędzior Aniela  3.04.1910-2.08.1997

283.

Słaby Julian zm.10.01.1982

284.

Bator Leonia  11.04.1927-3.02.1982

Bator Wojciech  23.04.1914-9.12.1986

285.

Pleśniak Germana  6.07.1892-5.02.1982

286.

Kruczek Antoni  25.05.1908-30.05.1987

Kruczek Bronisława  5.06.1906-2.09.1999

287.

Piszcz Walenty zm.1982

288.

Sobczyk Emil  26.06.1934-3.03.1982

Sobczyk Wiesław  21.05.1962-19.07.1996

289.

Rybka Kazimierz zm.25.05.1982

290.

Brzęk Maria  14.07.1903-6.09.1982

Brzęk Stanisław  1.11.1894-16.04.1982

291.

Kondoł Maria  10.11.1900-7.05.1982

292.

Bator Antonina  5.05.1895-12.10.1980

Bator Paweł  25.01.1890-20.07.1985

Bator Stanisław  28.08.1924-4.10.2015

293.

Legęć Paweł zm.12.08.1980

294.

Wojnarowski Mikołaj zm.8.09.1980

295.

Sajdyk Andrzej  21.05.1925-18.09.1980

Sajdyk Józefa  13.02.1934-10.03.2020

296.

NN

297.

NN

298.

Jakubczyk Stanisław  12.08.1899-22.09.1980

Jakubczyk Stanisława  21.07.1917-13.06.2009

299.

Sajdyk Maria zm.1980, lat 80

300.

Sobczyk Władysław  16.06.1916-18.11.1980

Sobczyk Bronisława  23.01.1922-23.05.2009

301.

Szala Maria  2.12.1909-11.12.1980

Szala Leon  5.01.1906-20.07.1990

302.

Bator Katarzyna zm.17.12.1980

303.

Czarnik Jan  15.10.1901-24.12.1980

Czarnik Antonina  15.08.1914-30.10.2008

304.

Sobczyk Ludwika zm.14.01.1981

305.

Pusty

306.

Wilk Janina zm.13.02.1981

307.

NN

308.

Paściak Leon zm.9.03.1981

309.

Bartoń Józefa  15.01.1926-21.04.2014

Bartoń Franciszek  19.09.1915-14.03.1981

310.

Wilk Leon zm.25.03.1981, lat 55

311.

Rybka Maria  23.08.1894-27.03.1981

312.

Bieniek Antoni  15.01.1902-28.03.1981

Bieniek Cecylia  24.08.1915-12.05.1985

313.

Pusty

314.

Kruczek Zbigniew  13.01.1948-5.10.2013

315.

Piszcz Leon  9.10.1904-10.06.1980

Piszcz Leonia  18.01.1915-10.06.2001

316.

Początek Henryk zm.2005, lat 87

Początek Cecylia zm.1979, lat 58

317.

Rybka Aniela  30.03.1893-5.11.1979

318.

Barłóg Michał

319.

Chuchla Weronika zm.15.11.1942

Chuchla Zofia zm.18.02.1960

Chuchla Józef zm.15.11.1979

Chuchla Józefa zm.30.06.1981

320.

Kuc Aniela  22.07.1893-18.11.1979

Kuc Apolonia  5.02.1888-23.06.1959

Kuc Katarzyna  23.03.1893-14.12.1957

Kuc Leon  5.06.1884-24.02.1954

321.

Kalandyk Józef  1913-10.12.1979

Kalandyk Aniela  1912-22.02.1988

322.

Kruczek Dominik  1.08.1904-13.12.1979

Kruczek Stanisława  11.05.1921-22.07.2003

323.

Bator Tomasz zm.7.01.1980, lat 73

Bator Antonina zm.1994, lat 85

324.

Sobczyk Julian  1.01.1910-16.01.1980

325

Kustra Franciszek zm.1980, lat 78

Kustra Paulina zm.1994, lat 89

326.

Mierzwa Sebastian zm.16.02.1980

327.

Zembroń Franciszek zm.1.03.1980

328.

Gąska Anna  21.03.1892-15.03.1980

Gąska Roman  22.10.1901-4.04.1988

329.

Wania Janina zm.24.05.2019, lat 86

Wania Zofia zm.18.03.1980, lat 79

330.

Kustra Anna  2.06.1902-26.03.1980

331.

Ślęczka Stanisław zm.29.03.1980, lat 75

332.

Trojanowski Kazimierz  17.02.1910-8.04.1980

Trojanowska Cecylia  21.06.1914-26.01.1994

Trojanowski Paweł zm.1940

Trojanowska Agata zm.1935

Trojanowska Józefa zm.1955

333.

Dopart Apolonia  10.03.1899-17.04.1980

Dopart Paweł  13.01.1894-31.12.1983

334.

Pałac Józefa zm.31.05.1980, lat 90

Chlebek Maria  9.11.1932-23.10.2011

335.

Czarnik Aniela zm.9.06.1980

336.

Sowa Wojciech  8.01.1920-6.06.1980

Sowa Genowefa  8.11.1926-23.03.1989

337.

Sowa Paweł  29.05.1903-13.06.1980

Sowa Bronisława  17.12.1912-30.10.2000

338.

Brzęk Paulina zm.20.07.1980, lat 71

339.

Sieńko Wiktoria  19.05.1903-28.07.1980

340.

Piszcz Bronisław zm.3.08.1980

341.

Bęben Aniela 1905-1980

Bęben Władysław  27.03.1902-7.12.1991

342.

Jeleń Emanuel  20.03.1911-8.01.1979

Jeleń Andrzej  5.09.1954-12.08.1993

Jeleń Antonina  5.11.1919-25.09.2000

343.

Sobczyk Stanisław  12.01.1900-15.01.1979

Sobczyk Helena-Socha  16.11.1920-28.08.2010

344.

Kuc Józef zm.21.01.1979

345.

Sajdyk Ludwika  13.11.1890-24.01.1979

346.

Kwaśna Maria zm.25.01.1979, lat 91

347.

Kmiotek Adolf zm.30.01.1979

348.

Szczepan Władysław  1908-1979

349.

Sajdyk Franciszek zm.1979

Sajdyk Katarzyna zm.1985

350.

NN

351.

Pleśniak Maria zm.7.09.1979

352.

Mucha Anna zm.16.04.1979

353.

Brzęk Leon zm.16.04.1979

354.

Groszek Agata  30.01.1906-20.04.1979

Groszek Szczepan  25.12.1890-6.01.1985

355.

Kuśniarz Władysław zm.25.04.1979

356.

Wolan Władysław  30.04.1908-6.06.1979

Wolan Julia  17.02.1905-29.02.1988

357.

Nawłoka Germana  31.03.1899-12.06.1979

358.

Paściak Antoni  2.09.1902-28.10.1980

Paściak Katarzyna  27.05.1906-7.07.1979

359.

Rzeźnik Antoni zm.1979

360.

Patrońska Joanna  21.10.1918-30.05.2005

Patroński Antoni  11.06.1914-15.08.1979

361.

Pleśniak Zofia  11.06.1937-24.08.1979

362.

Dudek Piotr  28.01.1915-25.09.1979

Dudek Maria  3.08.1918-6.03.2012

363.

Szatkowska Julia  4.06.1902-20.04.2002

364.

Kruczek Stanisław  13.04.1913-10.10.1979

Kruczek Jadwiga  2.01.1923-30.01.2013

365.

Sobkowicz Katarzyna zm.16.10.1979

366.

Bukała Władysław  16.07.1911-8.10.1981

Bukała Germana  14.05.1905-20.12.1978

Bukała Kazimierz  21.02.1948-22.08.1967

367.

NN

368.

NN

369.

NN

370.

Bartoń Anna  7.07.1903-11.04.1978

371.

Bator Helena  20.03.1929-26.04.1978

Bator Ludwik  14.09.1930-26.03.2019

372.

Klaczak Zofia zm.13.05.1978

373.

Bęben Marcin  26.10.1835-26.01.1885

Bęben Kazimierz  3.03.1874-9.03.1954

374.

Sobczyk Władysław zm.16.05.1978

375.

Twardy Jan  16.08.1903-19.06.1978

Twardy Weronika  23.07.1910-8.12.1988

376.

Milczanowska Aniela zm.24.04.1978, lat 86

377.

Bąk Anna zm.9.07.1978

Sobota Antonina zm.29.03.1988

378.

Sobczyk Józef  28.05.1917-13.07.1978

Sobczyk Jan zm.1945

Sobczyk Anna zm.1967

379.

Dziepak Agnieszka  22.01.1891-13.07.1978

380.

Kocór Katarzyna zm.23.07.1977

381.

Chuchla Władysław  7.01.1913-31.07.1978

382.

Szczepan Aniela zm.28.08.1978

383.

Rybka Jan  14.07.1966-27.09.1978

384.

Jamioł Józefa  7.02.1926-29.09.1978

Jamioł Ludwik  24.08.1913-19.09.1997

Jamioł Jerzy  3.07.1960-10.01.2015

385.

Pociask Michał zm.1.11.1978

386.

Czarnik Stanisław  1918-1990

387.

NN

388.

Czarnik Jadwiga zm.31.10.1978, lat 55

389.

Jamioł Józef  11.09.1907-14.11.1978

Jamioł Józefa  25.04.1913-6.11.1991

390.

Ślęczka Maria  5.10.1895-15.12.1978

Ślęczka Roman  24.04.1909-17.03.1999

391.

NN

392.

Groszek Anna zm.24.12.1978

Groszek Paweł zm.6.03.1981

393.

Sokalska Helena zm.12.04.1979

Pikaus Józef zm.9.02.1984

Lorenowicz Adam zm.22.01.1985

Lorenowicz Aniela zm.21.10.1993

394.

Wyskiel Michał zm.7.04.1977

395.

Gliwa Mieczysław zm.11.06.1977

396.

Wilk Ignacy zm.21.06.1977, lat 74

Wilk Bronisława  29.01.1909-10.10.1993

397.

Chlebek Kazimierz zm.1978

Chlebek Józefa zm. 1978

398.

Szczepan Marcin zm.5.08.1977

399.

Bednarz Antonina zm.12.08.1977

400.

Wielgos Aniela zm.1.09.1977

401.

Kruczek Maria zm.6.09.1977

402.

Łoza Bronisława  1935-1977

Łoza Tadeusz  1931-2003

403.

Wilk Helena  11.12.1953-2.10.1977

Wilk Stanisława  9.01.1919-15.09.2013

Kiferling Halina  19.03.1951-30.10.2014

404.

Chuchla Germana zm.31.10.1977

405.

Szczygieł Paulina zm.3.11.1977

406.

NN

407.

Rybka Konstanty  15.09.1915-30.11.1977

Rybka Katarzyna  6.09.1924-18.10.2012

408.

Brzęk Jan  24.05.1897-18.12.1977

Brzęk Maria  27.04.1906-25.05.1983

409.

Ślęczka Władysław 29.12.1977

410.

Szatkowska Konstancja zm.15.01.1978

411.

Antochów Cecylia zm.19.01.1978

412.

Chuchla Paweł zm.31.01.1978

413.

Grabska Julia zm.1978

414.

Baran Anna zm.23.02.1978

Baran Józef zm.6.04.1984

415.

Paściak Bronisława  7.11.1886-2.03.1978

Paściak Germana  17.03.1927-21.02.2015

416.

Łoza Józef  1894-1978

417.

Synoś Michał

Synoś Stefania

418.

Groszek Stefania zm.10.04.1978, lat 47

Groszek Julia zm.3.11.1985, lat 79

Groszek Józef zm.3.05.1987, lat 81

419.

Synoś Józef  27.02.1913-14.07.1978

Synoś Józefa  18.01.1914-7.02.2007

Sieńko Jan  24.08.1930-6.05.1979

420.

NN

421.

Rybka Władysław  1901-1977

Rybka Aniela  1902-1.01.1976

422.

Gawryś Roman  28.02.1904-4.01.1977

423.

Gawryś Stanisława zm.24.05.1995, lat 81

Gawryś Grzegorz  1.05.1949-19.03.2013

424.

Kołodziej Franciszek zm.12.01.1977

425.

Jewiasz Karolina zm.19.01.1977

426.

Pilch Antoni zm.23.01.1977

427.

Jakubczyk Aniela  6.08.1916-22.07.2010

Jakubczyk Dominik zm.26.01.1977

428.

NN    ????

429.

Kołodziej Józef zm.14.02.1977

Kołodziej Józefa zm.5.06.1981

430.

Pociask Adam  18.02.1934-17.02.1977

Wilk Zofia  29.08.1929-16.10.2011

431.

Ślęczka Aniela  16.05.1906-22.02.1977

432.

Litra Anna zm.1.03.1977

433.

Czapla Konstanty zm.4.03.1977

434.

Pociask Franciszek zm.14.03.1977

Pociask Wiktoria zm.31.08.1982

Pociask Bronisława zm.25.08.2015

Pociask Stanisław zm.20.09.2015

435.

Janik Eugeniusz  15.10.1923-16.03.1977

Janik Anna  11.06.1937-8.09.2016

436.

Woźniak Władysław  20.11.1896-8.12.1953

Woźniak Maria  1904-18.11.1977

437.

Bieniek Franciszek zm.3.04.1977

438.

Rybka Leonia  9.04.1937-30.09.2016

Sobczyk Bronisława  19.02.1910-1976

439.

Sobczyk Anna  28.12.1916-16.05.1977

  1. spr od 428

Chochrek Tadeusz  1919-16.05.1977

Chochrek Czesława  30.07.1929-19.10.2017

441.

Dziepak Maria  1.06.1905-24.01.1976

Dziepak Roman  17.11.1904-10.07.1995

442.

Pleśniak Konstanty  30.09.1900-6.06.1977

Pleśniak Zofia  1.11.1917-6.11.1995

Pleśniak Józef  13.01.1907-19.01.2002

443.

Chochrek Władysław  1906-1976

Chochrek Józefa  1907-1986

444.

Cag Aniela zm.5.02.1976

445.

Hamerla Antonina  14.02.1907-11.01.1996

Hamerla Jan  11.05.1899-3.02.1976

446.

Mnich Leon zm.10.11.1976

447.

Bober Anna zm.14.02.1976

448.

Sajdyk Maria zm.23.02.1976

449.

Sołtys Józefa zm.25.02.1976

450.

Bator Wojciech  9.04.1908-18.03.1976

Bator Weronika  8.08.1922-6.10.1998

  1. spr

NN  spr.

452.

Groszek Stanisław zm.17.05.1978

453.

Szala Antonina zm.27.05.1976

454.

Ząbek Katarzyna zm.16.06.1976

455.

Zembroń Antonina zm.27.07.1976

456.

Paściak Maria zm.17.08.1976

457.

Dziepak Antoni zm.18.08.1976

458.

Przybyło Jan zm.14.09.1976

459.

Odój Józefa zm.27.09.1976

460.

Synoś Stanisław zm.13.10.1976

461.

Chuchla Stefania zm.25.11.1976

462.

Mucha Władysław  24.08.1919-26.11.1976

Mucha Helena  23.09.1925-9.01.2010

463.

Brzęk Eugeniusz  10.03.1924-31.12.1976

Brzęk Aniela  10.11.1924-24.12.2016

46??????                                                                                     Spr od 441

Bęben Stanisław zm.30.06.1992, lat 83

Bęben Aniela zm.5.05.1978, lat 64

464.

Fornal Franciszek  9.01.1919-18.05.1975

465.

Wilk Zofia  27.12.1910-20.05.1975

Wilk Tadeusz  7.07.1926-28.03.2009

466.

NN

467.

Wolan Jan  10.04.1901-26.05.1975

468.

Kołodziej Maria zm.13.06.1975

Kołodziej Franciszek  30.09.1906-20.07.1980

Kołodziej Maria Anna Aniela

469.

Groszek Maria zm.1975

470.

Kozdraś Michał lat 68

471.

Barłóg Antonina zm.13.09.1975

472.

Odój Stanisław zm.3.10.1975

473.

Hamerla Władysław  15.12.1940-26.06.2018

Sobczyk Maria  20.02.1904-17.05.1976

Sobczyk Andrzej  29.11.1901-14.10.1975

474.

NN

475.

Kwaśny Maria zm.31.10.1975

476.

Barłóg Mikołaj  8.12.1882-30.10.1975

477.

Golik Joanna  1895-1.11.1975

478.

Rybka Jan  7.01.1909-31.10.1975

Rybka Antonina  23.09.1897-22.01.1978

479.

Chyłek Germana zm.7.11.1975

480.

Stochła Stanisław  6.05.1959-8.09.2015

Synoś Władysław  23.01.1895-16.11.1975

Synoś Maria  9.04.1924-28.05.1977

481.

Groszek Maria zm.5.12.1975

482.

Kocój Marcin zm.5.12.1975

483.

Kociuba Aniela  10.10.1910-6.12.1975

Kociuba Władysław  12.07.1904-18.12.1976

484.

Chochrek Stanisław zm.16.12.1975

485.

Wielgos Wojciech zm.18.12.1975

486.

Kustra Julia zm.22.12.1975

487.

Gibała Maria zm.6.01.1976

488.

Jamróz Maria  5.10.1897-6.01.1976

489.

Rybka Andrzej  1949-1977

Rybka Władysław  1912-1991

Rybka Dominika  1914-2002

490.

Kruczek Maria

Kruczek Magdalena

491.

NN

492.

Kapłan Stefania  6.05.1918-25.07.1974

Kapłan Józef  31.07.1912-28.11.1979

493.

Drewniak Bronisława zm.9.08.1974

494.

Nahirny Cecylia  7.07.1931-18.08.1974

495.

Kruczek Julian zm.31.08.1974

496.

Sobczyk Leonia zm.27.08.1974

497.

Chlebek Antonina zm.11.10.1974

498.

Sieńko Stefan  1.01.1937-4.04.2011

Sieńko Paulina zm.9.10.1974

Sieńko Leonard zm.17.03.1978

499.

Rybka Ludwika zm.20.11.1974, lat 78

Sapa Paulina zm.6.02.191976, lat 76

500.

Ząbek Franciszek  30.10.1913-17.12.1974

501.

Bator Michał  15.04.1912-28.12.1974

Bator Stanisława  4.09.1920-3.08.2006

502.

Kocój Franciszek  13.10.1913-9.01.1975

Kocój Joanna  26.06.1917-7.05.2004

503.

Rybka Franciszek  27.09.1900-13.01.1975

504.

Fostek Maria  12.09.1887-19.01.1975

Fostek Bronisława  27.09.1905-30.06.1987

505.

Bator Franciszek  4.10.1890-22.01.1975

506.

Kowal Dominik  21.10.1911-1.02.1975

Kowal Urszula  22.10.1889-19.10.1955

507.

Sobczyk Aniela zm.1975

508.

NN

509.

Hus Magdalena  2.04.1887-2.03.1975

Hus Aniela  1914-9.01.2005

510.

NN

511.

Rybka Germana zm.21.04.1975

Rybka Piotr zm.16.12.1987

512.

Sobkowicz Władysław zm.26.04.1981

Sobkowicz Henryka zm.30.12.1990

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.