www.cmentarz.blazowa.net

Strefa IX

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Sobczyk Stanisław  18.04.1902-20.05.1973

Sobczyk Maria  16.12.1906-28.01.1996

2.

Piszcz Walenty  16.02.1897-20.05.1973

Piszcz Józefa  31.05.1906-19.01.1996

3.

Szust Paweł  23.01.1893-23.06.1973

Szust Antonina  25.11.1908-5.05.1995

4.

Walkowicz Anna zm.27.06.1973

5.

Kustra Karolina  zm.27.06.1973

6.

Kociuba Jan  1893-1973

7.

Bartoń Justyna  7.01.1900-13.08.1973

Bartoń Andrzej  31.10.1932-16.07.2007

8.

Kocój Józefa zm.14.08.1973

9.

Barłóg Leon  1.11.1919-8.09.1973

Barłóg Janina zm.19.02.2006, lat 82

10.

Sajdyk Ignacy zm.10.09.1973

11.

Sobczyk Feliks  31.05.1903-9.09.1973

Sobczyk Helena  2.03.1909-20.06.1992

Jamioł Stanisław  15.06.1938-15.01.2019

12.

Chuchla Franciszek  18.12.1909-18.09.1973

Chuchla Anna  18.12.1910-24.10.1992

13.

Dziepak Maria zm.20.09.1973

14.

Piszcz Antonina zm.6.10.1973

15.

Miesiąc Jan zm.10.10.1973

16.

Kolarski Adam  1.10.1965-29.11.2014

17.

Chuchla Michał zm.12.11.1973

18.

Dziepak Karolina zm.5.12.1973

Dziepak Franciszek  15.10.1899-4.02.1987

19.

Wania Jan zm.1973, lat 81

Wania Katarzyna zm.1974, lat 78

20.

Kołodziej Stanisław  28.03.1906-15.12.1973

Kołodziej Zofia  3.04.1917-19.12.1996

21.

Szatkowski Konstanty zm.19.12.1973

Szatkowska Anna zm.18.05.1995

22.

Bartoń Germana zm.2.02.1974

23.

Makara Zofia zm.14.02.1901-16.02.1974

24.

Sobczyk Jan  14.07.1910-4.03.1974

Sobczyk Bronisława  20.12.1914-19.04.2005

Czapla Alicja  13.03.1991-19.04.1991

25.

Lament Stanisława  8.02.1923-8.12.2013

26.

Habaj Piotr  11.05.1906-10.06.1974

Habaj Józefa  24.02.1911-13.02.1991

27.

Dopart Monika  24.04.1897-15.05.1972

28.

Rybka Antoni zm.15.05.1972

29.

Lament Bogusław zm.1972, lat 20

30.

Lament Kazimierski Grzegorz zm.7.05.2001, lat 47

31.

Bator Władysław  8.06.1901-14.06.1972

Bator Katarzyna  11.12.1903-22.12.1979

32.

Bartoń Olga  22.11.1934-28.06.2019

Bocek Józefa zm.6.07.1972

33.

Bęben Tomasz  1900-1972

Bęben Aniela  1905-1976

34.

Gąsior Germana  6.03.1904-24.08.1972

35.

Rybka Władysław zm.17.03.1972

36.

Sobczyk Leon zm.8.10.1972

37.

Wojewoda Zofia zm.13.11.1972

Wojewoda Wojciech zm.12.12.1977

38.

Wilk Józef zm.23.11.1972

39.

Wielgos Jan  24.12.1897-23.11.1972

Wielgos Julia  14.02.1901-22.08.1984

40.

Bednarz Władysław  2.06.1884-24.12.1972

41.

Bilanów Marian, Leśniczy  9.12.1898-21.01.1973

42.

Sapa Kazimierz  4.03.1905-23.01.1973

43.

Kustra Maria zm.11.02.1973, lat 80

44

NN

45.

Szczygieł Stanisława  8.05.1928-11.03.1973

Szczygieł Ludwik  13.01.1928-12.07.2012

46.

Rozenberg Maria zm.14.03.1973

47.

Jakubczyk Stanisław zm.13.04.1973

48.

Paściak Maria  22.03.1910-4.05.1973

Paściak Kazimierz  25.06.1907-27.05.1986

49.

Bator Władysław zm.19.05.1973

50.

Kruczek Stanisław zm.21.05.1973

51.

Bednarz Michał zm.1971

52.

Rząsa Jan lat 40

53.

Rząsa Jan  27.08.1910-20.09.1971

Rząsa Anna  3.01.1908-24.02.1999

54.

Obłój Michał zm.1.10.1971

55.

Sieńko Julian  1.05.1915-4.10.1971

Sieńko Honorata  4.08.1910-7.09.2000

56.

Wielgos Janina  1926-10.11.1971

Wielgos Jan  1913-23.10.2001

57.

Kruczek Maria  4.09.1908-23.11.1971

Kruczek Józef  23.03.1906-6.05.1981

58.

Sobota Józefa zm.14.12.1973, lat 72

Sobota Józef zm.8.12.1971, lat 76

59.

Sobczyk Paweł zm.10.12.1971

60.

Rzeźnik Jan  1903-1971

Rzeźnik Wiktoria  1913-2008

61.

Kruła Antonina zm.11.12.1971

62.

Bober Stanisława  8.05.1924-2.04.2007

Kurzydło Maria zm.13.11.1977

63.

Kruczek Karolina  4.06.1895-31.12.1971

Kruczek Andrzej  28.11.1889-27.05.1976

64.

Czapla Paulina  13.08.1898-3.01.1972

65.

Patrońska Józefa  1894-1972

Patroński Franciszek  1884-1948

66.

Bukała Roman 13.01.1972

67.

Kruczek Józef  17.03.1906-12.01.1972

68.

Wilk Piotr zm.8.02.1972

69.

Rybka Antoni zm.10.03.1972

70.

Barłóg Józefa  15.08.1896-8.03.1972

71.

Hus Antonina  1900-1972

Hus Władysław  1891-1976

Kustra Stanisława  24.02.1923-15.01.1997

Hus Cecylia  22.11.1919-7.08.2002

72.

Rękar Marian  2.08.1918-6.04.1972

Rękar Helena  8.09.1928-3.01.1996

73.

Rabczak Bronisława  1951-2006

Pałac Franciszek  1905-1972

74.

Bylicka Janina  7.06.1928-28.12.2017

Sajdyk Wojciech  17.04.1891-26.04.1972

Sajdyk Zofia  28.11.1897-26.10.1984

75.

Sobczyk Franciszek zm.8.05.1972

76.

Kugler Janina  12.09.1930-27.01.2018

77.

Lubas Maria  15.08.1884-14.06.1968

78.

Bartoń Maria zm.28.12.1970

79.

Kocój Walenty zm.14.01.1971

80.

Jakubczyk Aniela  27.09.1898-15.01.1971

Jakubczyk Zbigniew  17.01.1937-12.04.1997

81.

Synoś Roman  21.04.1910-22.01.1971

Synoś Salomea  14.11.1904-22.08.1995

82.

Mnich Aniela  4.05.1887-28.01.1971

83.

Kulasa Germana  7.12.1907-9.11.1986

84.

Sajdyk Antonina zm.8.11.1971, lat 86

85.

Barłóg Zofia  6.05.1906-19.02.1971

Barłóg Stanisława  10.01.1943-4.10.2003

Barłóg Tomasz  13.12.1901-22.06.1997

86.

Płaza Antonina zm.7.03.1971

Płaza Piotr zm.26.11.1971

87.

Wilk Józef  20.01.1910-19.03.1971

Wilk Maria  30.05.1920-31.03.2007

88.

Chodyniecka Michalina  1898-1986

Chodyniecki Michał  1897-1971

89.

Róg Józef zm.1971

90.

Chochrek Janina zm.8.07.1971

91.

Groszek Stefania zm.25.04.1971

92.

Chuchla Bronisława zm.26.04.1971

93.

Kustra Helena  2.08.1928-11.02.2011

Kustra Domin zm.23.05.1971

94.

Kruczek Konstanty zm.17.06.1971

Kruczek Franciszek zm.1973

95.

Chlebek Mikołaj zm.19.06.1971

96.

Pajkowski Stefan zm.2.07.1971

97.

Kustra Germana

98.

Ślęczka Katarzyna  15.04.1920-11.07.1971

Dulęba Stefan  1.12.1930-28.03.2014

99.

Staniszewski Jan zm.21.08.1971

100.

Groszek Katarzyna zm.26.01.1971

Groszek Leon zm.25.04.1970

101

Maciołek Stefania zm.28.01.1970

102.

Matecki Józef  1.01.1922-27.01.1970

Matecka Józefa  22.09.1927-19.03.2017

103.

Kołodziej Aniela

Kołodziej Józef

104.

Gwazdacz Julia zm.2.02.1970

105.

Czarnik Franciszek  1902-5.02.1970

106.

Sobczyk Germana  1908-1970

Sobczyk Stanisława  22.11.1947-11.08.2017

107.

Rzeźnik Aniela  24.06.1889- 9.02.1970

108.

Zielińska Józefa zm.10.02.1969, lat 60

109.

Kurzydło Ignacy zm.17.02.1970

110.

Zabratowski Wojciech  1894-1970

Zabratowska Antonina  1901-1978

111.

Hus Władysław zm.13.02.1970

112.

Sołtys Julian zm.14.02.1970

113.

NN

114.

Ząbek Władysław zm.22.04.1970

115.

Magda Paulina zm.11.06.1970

116.

Mnich Antonina zm.18.06.1970

117.

Barłóg Maria  6.08.1888-18.06.1970

118.

Kulasa Bronisław zm.18.07.1970

119.

Jakubczyk Jan zm.21.08.1970

120.

Dudek Józefa

121.

Szczygieł Maria zm.24.08.1970

122.

Czarnik Aniela zm.12.11.1970

Czarnik Wojciech zm.11.04.1971

123.

Panek Józef zm.17.09.1970

Panek Paulina zm.10.03.1989

124.

Kozdraś Antonina

Kozdraś Wojciech

125.

Hus Aniela zm.2.11.1970

126.

Kocoj Kazimierz lat73

Kocoj Weronika lat 81

127.

Graboś Marcela  25.03.1881-1.08.1969

Jarosz Helena  29.12.1920-12.12.2010

128.

Paściak Karol  1896-1969

Paściak Maria  1898-1975

129.

Paściak Stanisław zm.21.10.1969

130.

Dziepak Franciszek  25.03.1910-30.10.1969

Dziepak Paulina  21.09.1914-17.01.1985

131.

Pusty

132.

NN

133.

NN

134.

Pecka Stanisław  27.06.1907-26.11.1969

Pecka Antonina  12.08.1922-15.09.2006

135.

Sobczyk Katarzyna  15.02.1893-23.12.1969

136.

Kuc Józefa

Kuc Tomasz

137.

Kuziomko Olimpia  15.08.1887-31.08.1992

138.

Pleśniak Franciszek zm.28.12.1969

139.

NN

140.

NN

141.

NN

142.

Ossoliński Józef i Anna zm.21.01.1970

143.

Rybka Stanisław  26.09.1919-22.01.1970

Rybka Paulina  17.05.1921-17.01.2000

144.

Cag Justyna zm.25.01.1970

145.

Rybka Maria zm.1969

146.

Jakubczyk Konstanty  22.07.1905-17.02.1969

Jakubczyk Józefa  16.08.1903-27.04.1985

147.

Kuc Bronisława  8.05.1904-7.03.1969

Kuc Józef  10.03.1896-20.05.1977

148.

Paściak Karolina zm.11.03.1969

149.

Szczepan Aniela zm.18.03.1969

150.

Kruczek Edward zm.6.04.1969

151.

Synoś Józef  1896-1969

Synoś Maria  1898-1970

Synoś Adam  4.02.1934-26.12.2013

152.

Sobczyk Kazimierz  27.06.1905-3.04.1964

153.

Szala Zdzisław  4.10.1938-29.05.1969

Szala Irena

154.

Rybka Stanisław  4.08.1921-8.05.1969

Rybka Stanisława  28.05.1927-16.11.1991

155.

Kruczek Kazimierz  4.03.1901-9.05.1969

Kruczek Franciszka  6.03.1904-28.08.1998

156.

Cag Ignacy zm.17.05.1969

Cag Justyna zm.25.01.1970

157.

Rybka Zofia zm.21.05.1969

158.

Brzęk Bronisława  27.02.1913-23.04.2001

Brzęk Józef  31.03.1907-27.05.1969

159.

Gibała Aniela zm.6.06.1969

160.

Graboś Franciszek zm.8.06.1969

161.

Mnich Feliks  1908-1969

162.

Piszcz Piotr  9.01.1953-12.02.2008

163.

Piszcz Weronika  1.04.1902-1.08.1969

164.

Chuchla Zofia lat 70

165.

Ślęczka Aniela zm.24.01.1976

Ślęczka Jan zm.24.04.1969

Pleśniak Magdalena zm.1943

Pleśniak Maria zm.1966

Jakubczyk Henryka zm.16.02.1951

Jakubczyk Józefa zm.30.09.1981

Jakubczyk Józef zm.19.10.1981

166.

Chochrek Julia zm.14.06.1968, Kuc Cecylia zm.1998 r.

167.

Róg Zofia zm.1968

168.

Cag Katarzyna zm.3.07.1968

Cag Piotr zm.13.01.1994

169.

Bednarz Aniela zm.29.07.1968

170.

NN

171.

Paściak Edward  13.10.1919-14.08.1968

172.

Samek Wiktoria zm.24.08.1968

173.

Flaga Honorata zm.10.09.1968

174.

Sowa Władysław  1909-1968

Sowa Cecylia  1922-2012

Sowa Marcin  1860-1935

Sowa Franciszka  1863-1943

Sowa Józefa  1899-1967

175.

Sobczyk Józef zm.16.10.1968

176.

Mucha Józef zm.29.10.1968

177.

Groszek Jan zm.27.11.1968

178.

 Rybka Aniela  7.06.1904-10.12.1968

Rybka Jan  29.03.1897-26.02.1985

179.

Kociubiński Michał  27.09.1887-1968

Kociubińska Anna  13.07.1898-1982

180.

Kotaś Maria zm.1.04.2012, lat 64

Bator Bartłomiej

181.

Barłóg Stanisław  13.11.1927-30.04.2012

182.

Barłóg Łucjan zm.30.12.1968

Barłóg Maria zm.28.01.1971

183.

Paściak Stanisław  10.06.1940-24.03.2009

184.

Pleśniak Józef zm.29.01.1969

Pleśniak Cecylia zm.29.08.1984

185.

Czarnik Helena  16.04.1931-31.01.1969

186.

Synoś Jan zm.15.07.1967

187.

Graboś Józefa zm.29.07.1967

188.

Bator Józef zm.1967

189.

Wróbel Jan zm.11.08.1967

190.

Czapla Stanisław  1942-19.10.2002

Groszek Józefa  1917-17.08.1967

191.

Graboś Józefa zm.8.10.1967

192.

Rybka Karol  4.11.1882-21.10.1967

193.

Bieniek Aniela zm.5.04.1982, lat 80

Bieńko Kazimierz zm.3.11.1967, lat 71

194.

NN

195.

 Sobczyk Antonina zm.31.12.1967

196.

Patroński Andrzej zm.5.12.1967

197.

Nawłoka Honorata zm. 13.12.1967

198.

Galek Jan  1900-1967

199.

Barłóg Józefa zm.23.12.1967

200.

Wielgos Stanisław  5.01.1912-31.12.1967

Wielgos Emilia  3.12.1924-27.09.1983

201.

Czarnik Julia zm.18.01.1968

202.

Kuc Zofia zm.24.01.1968

203.

Bieńko Roman zm.1.02.1968

204.

Groszek Maria zm.4.03.1968

205.

Kuś Andrzej  9.05.1965-19.08.2018

Kuś Walenty zm.6.03.1968

206

Sapa Franciszek  3.07.1897-4.03.1968

207.

Tynek Maria  1914-13.03.1968

208.

Paściak Bronisława  1885-21.03.1968

209.

Słaba Magdalena zm.25.03.1968

210.

Rybka Stanisława  13.01.1920-27.10.1998

Rybka Michał lat 63

211.

Sowa Magdalena  1895-12.04.1968

Sowa Michał  1887-10.11.1978

212.

Bator Jakub zm.9.01.1967

213.

Słaby Antonina  1897-1967

Słaby Kazimiera  1971-1972

Słaby Antoni  1928-1991

214.

Bembenek Jan  25.04.1928-20.01.1967

Sobczyk Domicela  1.11.1939-11.03.2010

215.

Bieńko Franciszka zm.20.01.1967

216.

Bartoń Stanisław  17.05.1893-20.01.1967

Bartoń Edward ur.27.12.1930, lat 81

217.

Chuchla Synoś Agata  30.01.1873-24.01.1967

218.

Bednarz Kazimierz zm.4.02.1967

219.

Rybka Maria i Stanisław

220.

Wróbel Edward zm.21.11.1967

221.

Czarnik Stanisław  1916-9.02.1964

Czarnik Stanisława  16.09.1923-22.03.2014

222.

Mucha Karolina zm.9.02.1967

223.

Bober Katarzyna zm.10.02.1967

224.

Kustra Helena zm.20.02.1967

225.

Piszcz Weronika  20.01.1881-28.02.1967

Piszcz Elżbieta  9.11.1976-9.11.1976

Piszcz Jan  24.01.1983-25.01.1983

226.

Kustra Maria zm.4.03.1967

227.

Paściak Władysław  1900-1967

228.

Kocój Katarzyna zm.18.04.1967

229.

Jamróz Stanisław zm.24.04.1967

230.

Wilk Walenty zm.30.04.1967

231.

Chochrek Wiktoria zm.11.05.1967

232.

Synoś Józefa  14.12.1909-20.01.1969

Synoś Stanisław  8.12.1903.2.01.1989

233.

Groszek Karolina zm.19.05.1967

234.

Sobczyk Stanisława  23.05.1940-24.02.2001

235.

Wyskiel Antoni  23.09.1882-12.07.1967

Wyskiel Jan  13.02.1910-14.05.1951

236.

Pękowski Kazimierz  7.04.1914-11.07.1967

Pękowska Antonina  9.12.1922-16.09.1997

237.

NN

238.

Sobczyk Anna zm.6.04.1966, lat 90

239.

Pleśniak Grzegorz  11.05.1895-12.04.1966

Pleśniak Joanna  8.07.1899-14.04.1996

240.

NN

241.

Dziepak Michał zm.1.05.1966

242.

Jakubczyk Germana  20.01.1904-1.05.1966

Jakubczyk Andrzej  31.12.1899-13.12.1969

Leśniak Maria  1.08.1928-2.08.2016

243.

Bąk Stanisław zm.2.05.1966, lat 67

244.

Bieniek Antonina  14.01.1882-8.05.1966

245.

Magda Józef zm.21.05.1966

246.

Sobczyk Józef zm.25.05.1966

247.

Czarnik Weronika  1906-26.05.1966

248.

Brzęk Katarzyna zm.29.05.1966

249.

Sobczyk Antonina  27.02.1894-29.05.1968

250.

NN

251.

Bartoń Józef  26.02.1893-24.06.1966

252.

Sajdyk Kazimierz  19.08.1919-27.07.1966

Sajdyk Stanisława  2.07.1924-28.02.2004

253.

Ślęczka Aniela zm.31.07.1966

254.

Bukała Stanisław zm.13.08.1966

255.

NN

256.

Czarnik Józef  11.05.1897-31.08.1966

257.

Kocój Józefa zm.12.10.1966

Kocój Władysław zm.31.03.1993

258.

Drewniak Józef  6.03.1908-22.02.1996

Drewniak Józefa  31.03.1907-30.10.1966

259.

Sieńko Marian  4.03.1930-3.11.1966

260.

Brzęk Konstanty zm.8.11.1966

261.

Kowalska Eugenia zm.8.11.1966, lat 46

262.

Paściak Antonina zm.18.11.1966

  1.  

Rybka Katarzyna  

  1.  

Maciołek Paweł zm.12.02.1965

Maciołek Józefa  3.03.1909-29.04.1995

265.

Jamioł Augustyn zm.1965

266.

Kotarba Stefan  1886-23.02.1965

267.

Łoza Aniela  1890-1964

268.

Kulasa Stanisław  1904-1965

Kulasa Wanda  1908-1996

269.

NN

270.

Sroka Kazimierz  4.03.1930-19.06.1965

271.

Jamróz Juliana zm.1965, lat 76

272.

Synoś Stefan  28.03.1907-20.07.1965

Synoś Józefa  15.03.1922-11.10.2011

273.

Sobczyk Wiktoria zm.1965, lat 80

274.

Kruła Zofia  19.06.1913-16.09.1965

275.

Groszek Władysław  1908-20.10.1965

Groszek Maria  1913-15.02.1984

276.

Kruła Antoni  4.07.1905-6.12.1982

277.

Bąk Józefa  10.04.1897-9.11.1965

278.

NN

279.

Odój Władysław  5.06.1917-28.11.1965

280.

Rybka Franciszek lat 65

281.

Kondoł Jan zm.1965, lat 70

282.

Bator Zofia zm.17.12.1965

283.

Dziepak Jan  1904-17.01.1966

Dziepak Stanisław  1935-15.07.2004

284

Synoś Julia zm.20.01.1966

285.

NN

286.

Sobczyk Leon zm.25.01.1966, lat 72

287.

Janik Rozalia zm.30.01.1966

288.

Tadla Zofia zm.21.02.1966

289.

Chochrek Konstanty  1900-1966

Chochrek Maria  1913-1991

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.