www.cmentarz.blazowa.net

Strefa I

Kliknij obraz, aby powiększyć

1.

Kuczyński Józef    19.03.1937-24.09.2001

Kuczyńska Wanda  20.03.1944-7.03.2004

2.

Kocój Leon  4.04.1904-9.12.1988

Kocój Stefania  6.05.1912-20.09.1998

3.

Początek Jan 1882-1955

Początek Ewa  1882-1963

Początek Aleksander  1923-2000

Początek Maria 1927-2002

4.

Głazowska Antonina  16.10.1904-15.07.1949

5.

Standyło Antonina  1895-1978

Standyło Jarosław  1897-1957

Standyło Eugeniusz  1929-1949

6.

NN

7.

Nawrot Mateusz  1.08.1941, lat 78

Nawrot Józefa  lat 80

8.

NN

9.

NN

10.

Hajnowski Stanisław  zm.1937, lat 74

Hajnowska Maria  zm.1938, lat 75

11.

Groszek Marek  30.04.1959-27.12.2017

12.

Standyłowie

13.

Przyboś Piotr

14.

Groszek Antonina  8.09.1903-24.11.1955

Groszek Stanisław 4.10.1904-20.12.1987

15.

 Groszek Józefa  zm.31.01.1997, lat 88

16.

Rząsa Stanisław  17.11.1971-5.11.1992

17

Rybka Jan  13.07.1912-20.08.1993

Rybka Weronika  17.01.1920-5.09.2014

18.

Chlebek Helena  28.01.1936-20.10.2014

Chlebek Władysław  17.01.1935-25.07.1995

19.

Pociask Roman  1904-1957

Pociask Wiktoria  1906-1969

Pociask Stanisław 25.01.1940-10.01.2013

20.

Kustra Katarzyna zm.1939

21.

Kocój Michał zm.8.12.1941

Kocój Józefa zm.25.12.1956

Kocój Julian zm.9.08.1970

Kocój Józefa zm.9.03.1981

Kocój Elżbieta zm.28.10.1998

22.

Kowal Agata  30.12.1911-23.09.1963

23.

Kowalska Honorata  16.05.1907-18.03.1962

Tynek Krystyna  21.01.1941-9.07.2005

24.

Przybyło Józef  14.12.1900-26.09.1960

Przybyło Zofia  21.07.1905-24.04.1989

25.

Jamioł Janina  1935-1960

Jamioł Adam  1960-1960

Jamioł Grażyna  1958-2007

Jamioł Tadeusz  1924-2009

26.

Chlebek Józef  1.12.1901-3.05.1963

Chlebek Honorata  24.05.1908-12.10.1979

27.

Hajnowska Bronisława  1903-7.08.1987

Hajnowski Józef  9.07.1903-3.04.1970

28.

Wojewoda Stanisław  12.02.1900-11.12.1978

Wojewoda Aniela  31.05.1901-13.12.1995 

29.

Okrzyński Kazimierz  1908-1982

Okrzyńska Kazimiera  1915-2003

Barłóg Stanisława  14.12.1940-17.06.2012

30.

Przybyło Adam  10.09.1967-14.04.1991

Roman Przybyło 24.08.1970-13.11.200?

31.

Przybyło Edward  12.08.1938-23.06.2003

32.

Pępek Adam  12.05.1968-15.01.2005

33.

Pępek Teresa  12.02.1940-22.11.2012

34.

Wania Stanisław  15.11.1934-11.08.2017

35.

Kustra Stefania  zm.1935

36.

Kocój Ludwika zm.1936

Kocój Tomasz zm.1946

Kocój Ludwik zm.1920, lat 19

Kocój Wojciech zm.1920, lat 21

37.

Kruła Konstanty  21.11.1908-19.09.1937

38.

Cisek Helena zm.21.03.1938

39.

NN

40.

Szala Katarzyna  1913-1939

41.

NN

42.

NN

43.

Wojewoda Genowefa  28.01.1934-13.04.1991

44.

Ząbek Anna zm.13.03.1939, lat 90

45.

Sowa Bronisława 1907-1940

46.

NN

47.

Bylicka Bronisława zm.1980, lat 79

Rębisz Ludwik  1896-1940

Rębisz Elżbieta 1924-1953

48.

Kruczek Maria  zm.16.04.1944

Kruczek Józef zm.4.07.1945

49.

Kruczek Leon zm.29.09.1963

50.

Pałac Władysław zm.25.09.1977, lat 84

51.

Pleśniak Katarzyna zm.12.12.1920, lat 84

52.

Jakubczyk Franciszek

53.

Kołodziej Marcin zm.25.04.1921

54.

Rybka Antonina  18.08.1917-12.11.1997

Rybka Stanisław  26.04.1915-19.12.1973

55.

Rybka Andrzej zm.1920, lat 65

Rybka Teofil zm.1952

56.

Rybka Józef

Rybka Magdalena

57.

Rybka Stefan  15.11.1940-29.11.2004

Rybka Julia  30.11.1909-18.01.1997

58.

Groszek Walenty zm.1920

59.

Sieńko Paweł zm.1920

60.

Rybka Anna

61.

Słaby Maria  6.03.1888-1973

62.

Wojciech Słaby  7.04.1877-26.09.1920                          

Słaby Zofia  9.12.1916-10.01.2004

63.

Rybka Joanna  1897-1971

Rybka Antoni 1900-1927

64.

Kruczek Maria zm.6.05.1987, lat 81

65.

Rybka Michał  28.09.1925-25.08.1993

Rybka Danuta 13.02.1931-5.08.2007

66.

Rybka Rafał  19.04.1973-30.11.2020

67.

Rybka Jan  14.06.1949-28.03.2021

68.

Woźniak Sabina  28.08.1924-11.03.1981

Woźniak Władysław  6.08.1911-17.03.1986

69.

Woźniak Anna  lat 33

Woźniak Edward  lat 7

Woźniak Jacek  lat 2

70.

Kaczyńska Zofia  24.04.1909-4.01.1999

Kaczyński Władysław  14.04.1911-23.05.2015

71.

Walas Mucha Maria zm.2.02.1958, lat 78

72.

NN.

73.

Jakubczyk Stefan  22.04.1922-28.10.2000

74.

Pociask Stanisława  16.06.1913-18.06.1995

75.

Pociask Bronisław zm.15.05.1982, lat 46

76.

Drewniak Zofia zm.10.02.1921 

77.

Pociask Józef  12.03.1915-3.08.1981

78.

Pociask Paulina  21.07.1919-31.03.1999

79.

Maciołek Leonia  20.11.1920-3.04.2003

80.

Pusty

81.

Piszcz Józef zm.9.09.2018, lat 77

82.

Marchut Adam zm.27.04.2019, lat 82

83.

Furman Piotr  12.08.1979-26.01.2005

84.

Jakubczyk Helena  1.12.1948-2.12.2013

85.

Piech Marcin zm.5.11.1919

86.

Sobczyk Maria

Sobczyk Jan

87.

NN

88.

Dopart Katarzyna zm.1919

Dopart Bronisław zm.1927

Pawlik Wiktoria  1902-1973

89.

Pawlik Leon  1.01.1902-6.11.1982

90.

Kulasa Adam zm.14.04.2021, lat 66

Kulasa Kazimiera zm.7.05.2021, lat 63

91.

Sieńko Stanisław 16.10.1956-15.07.2021

92.

Sieńko Jan  18.06.1921-12.10.1996

93.

Wilk Antonina  20.08.1898-26.10.1986

94.

Pusty

95.

Kocój Teofil  2.04.1924-18.04.2015

Kocój Janina  20.12.1930-6.03.2020

96.

Chochrek Bronisława zm.5.01.1980

Chochrek Andrzej zm.17.02.1987

Paściak Józefa zm.1919

Paściak Jan zm.1919

97.

Sieńko Alojzy  16.05.1922-18.01.2000

98.

Sieńko Teofila  30.07.1928-14.08.2004

99.

Bator Jakub  11.07.1845-5.06.1919

Bator Walenty

100.

Bator Ferdynand  15.06.1907-7.12.1992

101.

Cag Leon  6.12.1909-5.01.1982

Cag Zofia  23.08.1914-16.04.2003

102.

Rybka Ferdynand  20.07.1920-10.05.2007

Rybka Stanisława 14.11.1923-17.12.2027

103.

Cag Roman  14.01.1949-30.09.2009

104.

Kośmider Jakub  16.06.1989-28.01.2015

Słaby Franciszek  21.03.2017-21.03.2017

105.

Pusty

106.

Sobczyk Maria zm.24.09.2020, lat 74

107

Strzempa Krzysztof zm.17.12.2020, lat 36

108.

Szala Genowefa  13.01.1956-14.08.2020

109.

Pusty

110.

Pusty

111.

Słaby Danuta  15.12.1967-8.10.2018

112.

Pleśniak Jan  19.10.1956-27.09.2018

113.

Habaj Elżbieta  30.08.1951-19.03.2018

114.

Chuchla Józefa

115.

Łoza Grzegorz  31.05.1974-15.03.2020

116.

Litra Wojciech  1836-1918

Litra Marianna 1844-1923

Litra Wincenty  1879-1947

Litra Bronisława  1885-1929

116/1  Sobczyk Stanisław  14.04.1948-3.01.2022

117.

Zieliński Piotr  1843-1918

Zielińska Albina z Hupków  1841-1933

Jaśkiewicz Józefa  13.03.1876-29.10.1960

118.

Graboś Katarzyna  6.11.1876-9.12.1918

Graboś Karolina  24.11.1903-25.04.1984

119.

Horowski Michał  28.09.1926-30.04.1994

120.

Wyskiel Robert  14.07.1974-11.07.2017

121.

Kaszuba Mikołaj  20.05.1942-23.08.2017

122.

Rabczak Jan  1.01.1961-24.05.2018

123.

Żaczek Bronisława  6.08.1956-2.01.2019

Żaczek Zbigniew  23.08.1956-8.09.2019

124.

Sowa Leon  23.07.1904-18.10.1921

Sowa Jan  12.12.1906-1940

Sowa Konstanty  13.12.1908-1940

125.

Bednarz Stanisław  16.03.1915-17.10.1990

Bednarz Bronisława  6.10.1913-15.11.2001

126.

Bednarz Marcin  1872-1918

Bednarz Józef  1907-1918

Bednarz Jan  1909-1929

Bednarz Katarzyna  1883-1933

127.

Bator Marian zm. 27.01.2022

128.

Bober Katarzyna  20.05.1886-31.12.1918

Bober Józef zm.28.10.1980

129.

Paluch Emil  13.05.1930-16.04.1997

Paluch Anna 7.02.1940-11.01.2018

130.

Chytła Franciszka  16.11.1927-4.08.1993

Chytła Ludwik  14.06.1923-18.12.2010

131.

Początek Aniela  19.05.1919-2.10.1992

132.

Początek Zbigniew  17.08.1946-19.06.1984

133.

Początek Julian zm.18.03.1982

134.

NN

135.

NN

136.

Ksiądz Gracjan Szklarski, Proboszcz z Pniowa zm.8.10.1923

137.

Kurosz Bogdan  13.09.1967-4.07.2019

138.

Fal Jan  3.02.1963-7.12.201?

139.

NN

140.

Mnich Maria zm.1918, lat 38

141.

Chuchla Aniela zm.11.02.1990, lat 80

142.

Pociask Anna zm.1918

Pociask Józefa zm.1918

Pociask Julia zm.1918

Kuc Germana  11.07.1911-14.11.1995

143.

Wybraniec Maria  15.08.1907-16.01.1994

144.

Wybraniec Stanisław  8.05.1911-4.11.1984

145.

Kruczek Ludwik zm.24.11.1922, lat 14

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie: Jakub Heller, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Błażowej.